reklama

PILNE. Szpitalny Oddział Ratunkowy zamknięty do odwołania! [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 09.05.2020 09:15, GM, foto: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu
Pacjenci będą kierowani na oddziały w innych miastach.
PILNE. Szpitalny Oddział Ratunkowy zamknięty do odwołania! [AKTUALIZACJA]

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Oświęcimiu zamknięty do odwołania - poinformowała w sobotę dyrekcja oświęcimskiej placówki.

Ma to związek z potwierdzonymi przypadkami zakażenia koronawirusem (Covid-19) u trzech pracowników Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i kwarantanną pozostałych pracowników SOR-u.

- Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu zawiesza od dzisiaj do odwołania działalność Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna oraz pozostałe oddziały szpitalne funkcjonują na dotychczasowych zasadach - informuje dyrekcja szpitala.

W piątek informowaliśmy, że koronawirusa potwierdzono u pielęgniarki, która w poniedziałek miała dyżur na oświęcimskim SOR. Natychmiast testy wykonane zostały u pozostałych pracowników, którzy w poniedziałek mieli styczność z pielęgniarką. W efekcie okazało się, że koronawirusa ma też dwóch innych pracowników.

Nieoficjalnie wiadomo, że pracownicy oświęcimskiego szpitala u których zdiagnozowano Covid-19 pochodzą spoza powiatu oświęcimskiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 09.05.2020 19:48

a tam , wszystkich zamknąć do więzienia ormo i zomo wróć !!! będzie bezrobocie to wszyscy będą budować więzienia będzie git

obywalel, 09.05.2020 17:46

stachurski300 bardzo dobry pomysł. Niech w ogóle wszystko zamkną, może się Polacy obudzą z letargu. P.s też wszyscy macie swieżutkie, nowowydrukowane pieniądze od rządu? Ciekawe kiedy będzie hiperinflacja i wkurzenie narodu? Jeszcze przedsiębiorcy coś próbują chwała Bogu ratować w tym kraju przez protesty w Warszawie.

stachurski300, 09.05.2020 13:48

Trzeba zamknąć cały Oświęcim i znaki drogowe zdezynfekować Kurde może odrazu całe małopolskie zamknąć