reklama

Czteroletnia dziewczynka potrącona przez ciężarówkę

, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2021 16:40,
Całe zdarzenie wyglądało dramatycznie. Dziewczynka odbiła się od ciągnika i upadła na jezdnię.
Czteroletnia dziewczynka potrącona przez ciężarówkę

W poniedziałek (24.05) wieczorem w Stryszawie (powiat suski) na drodze wojewódzkiej 946 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem czteroletniego dziecka, które wbiegło na jezdnię i zostało potrącone przez ciężarówkę.

Z ustaleń policjantów wynika, iż dziewczynka wybiegła na drogę za ojcem, który odjechał od domu samochodem na druga stronę drogi. Dziewczynka wbiegła na jezdnię w momencie kiedy przejeżdżał w tym miejscu samochód ciężarowy marki Scania z naczepą, na której przewożone było drewno. Dziewczynka odbiła się od ciągnika i upadła na jezdnię.

Dziecko zostało przetransportowane karetką do szpitala w Krakowie, gdzie stwierdzono u niego złamanie prawej nóżki i ogólne potłuczenia, pozostało w szpitalu na obserwacji. 31-letni kierujący ciężarówką był trzeźwy.


źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Snusmumriken, 26.05.2021 09:27

@Vader, jakby ten tutaj jechał za szybko i bez wyobraźni, to efekt byłby zapewne o wiele tragiczniejszy.

Burakz wiejskiej , 25.05.2021 21:27

ograniczyć prawa rodzicielskie, powiedziałam co wiedziałam

VADER, 25.05.2021 18:06

Wiem dziecko wpadło na drogę ... ale zauważyłem że w rejonie Suchej kierowcy jeżdżą za szybko i bez wyobraźni, wiem bo codziennie jestem w pracy samochodem w tamtym rejonie (prawie cały powiat suski) od nastu lat i procent jeżdżących rozsądnie jest bardzo mały.

jolk, 25.05.2021 17:46

ale najważniejsze KIEROWCA TRZEŹWY!!