reklama
reklama

Coraz więcej kradzieży sklepowych

Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2021 12:10,
Tylko w ciągu jednego weekendu, policjanci na terenie powiatu wadowickiego zatrzymali aż pięć osób, które dopuściły się kradzieży sklepowych. Jednemu z mężczyzn za popełnione przestępstwo grozi nawet do 5 lat więzienia.
Coraz więcej kradzieży sklepowych

W sobotę (6 listopada br.), w sklepach na terenie powiatu wadowickiego doszło aż do trzech kradzieży. Pierwsza z nich miała miejsce w jednej z wadowickich drogerii. Tam ochroniarz zauważył mężczyznę, którego zachowanie zwróciło jego uwagę. Jak się okazało, 42-latek zabrał z półki sklepowej 3 sztuki perfum (o łącznej wartości prawie 550 złotych) i próbował opuścić sklep ze skradzionym towarem ukrytym w saszetce.

Złodziej został zatrzymany przez policjantów. Wczoraj, 42-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznał i złożył na tę okoliczność stosowne wyjaśnienia. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Do dwóch kolejnych zdarzeń doszło w placówkach handlowych w Andrychowie, gdzie sprawcy dokonali kradzieży alkoholu. Pierwszy z mężczyzn, 24-latek, za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, natomiast 45-latek odmówił przyjęcia mandatu. W tym przypadku będzie skierowany wniosek do sądu.

Z kolei w piątek (5 listopada br.) i niedzielę (7 listopada br.) doszło do kolejnych kradzieży w andrychowskich sklepach. Pierwsza z nich dotyczyła również kradzieży alkoholu, natomiast druga artykułu spożywczego. I w tych przypadkach, 52 i 24-latek, za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami.

źródło: KPP Wadowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy