reklama

Bandyckie pobicie na ulicy za 60 zł. Sprawcy zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2018 13:40,
Pobitemu mężczyźnie napastnicy zabrali zegarek, alkohol i drobne pieniądze.
Bandyckie pobicie na ulicy za 60 zł. Sprawcy zatrzymani
Jak informuje policja, 28 sierpnia policjanci z wadowickiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o rozbój. Kobieta z powiatu olkuskiego i mieszkaniec Wadowic pobili i okradli 49-letniego mężczyznę. Za swój czyn sprawcy odpowiedzą przed Sądem.

- We wtorek, kilkanaście minut przed północą, policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego pojechali na jedną z ulic Wadowic, gdzie wg zgłoszenia dwie osoby miały kopać po ciele leżącego mężczyznę. Na miejscu mundurowi zatrzymali 24-letnią kobietę i 49-latka, którzy jak wynikało z ustaleń kopali i uderzali poszkodowanego po całym ciele, czym doprowadzili go do stanu bezbronności, a następnie zabrali mu zegarek, alkohol i drobne pieniądze. Łączna wartość skradzionych rzeczy została wyceniona na kwotę około 60 złotych - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

W trakcie przeszukania zatrzymanych osób, policjanci ujawnili u mężczyzny przedmioty należące do poszkodowanego. Sprawcy rozboju trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w KP w Andrychowie.

Wczoraj oboje usłyszeli zarzut z art. 280 § 1 KK w zw. z art. 283 KK, do którego się przyznali, gdzie po przyjęciu wypadku mniejszej wagi popełnionego czynu, podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 25.09.2018 11:33

"Sprawcy zatrzymani" ... "bezpiecze państwo pis"

xpek, 25.09.2018 10:29

bezpiecze państwo pis hahaha