reklama
reklama

Andrychowski akcent w TVN Style. I to nie ostatni!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.08.2018 20:10, PG

Ekipa producencka chyba polubiła to miasto, a zwłaszcza jednego z fryzjerów.

Andrychowski akcent w TVN Style. I to nie ostatni!


Jak pisaliśmy w maju tego roku do Andrychowa przyjechała ekipa TVN Style by nakręcić jeden z odcinków 7 sezonu programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu". W najbliższą niedzielę (02.09.) będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek serii, nagrywany właśnie w Andrychowie.

Opowiadał on będzie o parze z Krakowa – Magdzie i Michale, którzy metamorfozę przejdą w salonie fryzjerskim The Fresh Tomasza Stuglika z Andrychowa.

To nie pierwsza i nie ostatnia metamorfoza przeprowadzona przez fryzjera z Andrychowa w telewizji TVN, który od dłuższego już czasu współpracuje z Discovery.

- Będą też od września odcinki w programie „W czym do ślubu” i moje metamorfozy. Dosyć regularnie – mówi nam Tomasz Stuglik.

Tomasz Stuglik zdradził nam także, że jest lokalnym patriotą i nie zamierza opuszczać Andrychowa, dementując tym samym plotki jakoby chciałby przenieść swój salon do Warszawy. - Szykuje tu spory projekt rozwojowy związany z akademią fryzjerską - zapowiada.

PREMIERA pierwszego odcinka 7. sezonu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 2 września o godz. 13:00.

Powtórki odcinka:

wtorek, 4 września, 22:55

środa, 5 września, 12:45

czwartek, 6 września, 21:40

sobota, 8 września, 13:45


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 29.08.2018 20:38

No fajnie :)