reklama
reklama

50-latek pisał do dziewczynek. Z jedną chciał "żyć i współżyć" . Interwencja "Łowców pedofilów"

Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2022 17:10, red
Policja zatrzymała 50-letniego mieszkańca powiatu suskiego.
50-latek pisał do dziewczynek. Z jedną chciał
W piątek (4.11) w powiecie w powiecie suskim, a konkretnie w Jordanowie interweniowali członkowie "Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili" - u pewnego 50-letniego mieszkańca, który - jak się okazało - korespondował z dziewczynkami. Z jedną chciał "żyć i współżyć". Na jego komunikatorze znaleziono mnóstwo podobnej korespondencji.

- Tym razem podejrzany korespondował z jednym "wirtualnym dzieckiem", do którego chciał przyjechać by razem żyć i współżyć. Namawiał dziecko do masturbacji, opisywał jak będą wyglądać ich zbliżenia gdy się spotkają na żywo. Nasza pierwsza wizyta nic go nie nauczyła, w zabezpieczonym przy nim telefonie na komunikatorach wstępnie ustalono rozmowy Z KILKUDZIESIĘCIOMA DZIEĆMI!!! - informują aktywiści Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

Okazało się, że podobna sprawa z tym samym mężczyzną miała miejsce już rok temu. Sprawa została wówczas umorzona, mężczyzna nie poniósł kary.

W piątek po interwencji "Łowców pedofilów" 50-latek został zatrzymany przez policję.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 05.11.2022 00:19

Jaja do wycinki i z gołą dupą oddać rodzinie ofiary pier...ca!!!