reklama
reklama

42-latek ukradł puszkę z datkami dla chorego dziecka

Na sygnale, Wiadomości, 23.11.2022 14:42,
Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży puszki wraz z pieniędzmi przeznaczonymi na cel charytatywny.
42-latek ukradł puszkę z datkami dla chorego dziecka
Policjanci pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach ustalili, że w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta została skradziona puszka wraz z pieniędzmi zbieranymi na leczenie chorującego chłopca.


Jak wynikało z nagrań monitoringu, złodziej przebywając w lokalu, wykorzystał chwilę nieuwagi pracowników i ukradł puszkę wypełnioną pieniędzmi, która stała na ladzie, po czym się oddalił.

- Niedługo po zdarzeniu kryminalni wytypowali osobę odpowiedzialną za to przestępstwo. 42-letni wadowiczanin został zatrzymany jeszcze tego samego dnia na terenie miasta. Policjanci w jego miejscu zamieszkania zabezpieczyli pieniądze w kwocie ponad 500 złotych - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wczoraj (22.11) śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego się przyznał i złożył na tą okoliczność wyjaśnienia. Za część pieniędzy 42-latek zakupił alkohol. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy