reklama

27-letnia kobieta zarażona koronawirusem zmarła w szpitalu [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.03.2020 11:46, red
Ministerstwo Zdrowia przedstawiło nowe dane.
27-letnia kobieta zarażona koronawirusem zmarła w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim - poinformowało w piątek (20.03) przed południem Ministerstwo Zdrowia.

Później Ministerstwo sprostowało tę informację: - Przyczyną śmierci 27-letniej kobiety w szpitalu w Łańcucie nie był koronawirus, dlatego też nie jest uwzględniona w statystyce osób zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem.

Nowy małopolski przypadek zachorowania dotyczy mężczyzny w sile wieku. Jest w stanie dobrym. Przebywa w izolacji domowej.

Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 13 osób. W kraju u 378 osób.

W powiecie wadowickim nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem.

W całym powiecie wadowickim 120 osób podlega kwarantannie domowej z powodu powrotu zza granicy, w tym 6 osób z podejrzeniem infekcji było hospitalizowanych - wyniki u wszystkich są na szczęście negatywne.


Zobacz także: inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wojek14, 20.03.2020 23:38

Jedyne co z tego wirusa będzie pożytecznego to może kaczka się zarazi i troszkę wcześniej odejdzie i będzie więcej spokoju tylko że jak narazie to się zapadł pod ziemię razem ze swoim kotem i za cholerę głowy nie wystawi .... Boi się wirusa i oczywiście jak coś wyjdzie źle to będzie można na wszystkich zwalić ....

wojek14, 20.03.2020 23:35

Tak i kolejne bzdury 27 letnia kobieta zmarła na korona wirusa zmarła bo była w ciężkim stanie miała sepsę i czy dostała wirusa czy nie i tak by umarła 100 % tych co do tej pory umarli każdy z nich był w ciężkim stanie i ciężko chory i jak narazie wirusem tylko przyspieszył sprawę wiem że śmierć nie jest miła i straszne to wszystko ale każdy z nas kiedyś umrze wcześniej czy później Sory za szczerość ale ta sraczka korona wirusa już mnie do szału doprowadza i tych wszystki dziennikarzy kto większą sensację zapoda porażka poprostu