Trzy osoby odpowiedzą za posiadanie narkotyków

, Na sygnale, Wiadomości, 19.03.2020 14:30, red
Nie mieli wyjścia - wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów.
Trzy osoby odpowiedzą za posiadanie narkotyków

17 marca policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu suskiego, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania jednego z nich znaleziono jeszcze większą ilość narkotyków.

Dwóch 19-latków posiadało przy sobie mefedron, natomiast trzeci w wieku 38 lat posiadał nie tylko mefedron, ale też amfetaminę. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z zatrzymanych 19-latków ujawniono jeszcze większą ilość mefedronu.

19-latkowi oraz jego starszemu koledze przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3. Drugi z rówieśników usłyszał 3 zarzuty nie tylko posiadania, ale też udzielania. W przypadku udzielania środków odurzających innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara od 1 roku pozbawienia wolności do 10 lat. Wszyscy trzej przyznali się do zarzucanych im czynów.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy