reklama

24-latek przyłapany z amfetaminą w centrum Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 30.08.2018 17:55, PG
24-latek przyłapany z amfetaminą w centrum Andrychowa

We wtorek (28.08.) po godz. 23:00 policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego komisariatu policji w Andrychowie zatrzymali w centrum miasta 24-letniego mieszkańca Andrychowa, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy – 0,66 g.

Jak informuje nas rzecznik wadowickiej policji Agnieszka Petek w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili także marihuanę ale również w małych ilościach.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do nich i grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

salwa95, 30.08.2018 23:51

Żenada, po co o tym pisać i wie co zrobił i poniesie kare... a psełdo amator robi newsa, chwyć się roboty... a nie reklamy robić ^^^^^^^