reklama
reklama

16 poszukiwanych zatrzymanych przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2023 10:20,
Od początku marca policjanci z powiatu oświęcimskiego zatrzymali i osadzili w zakładach karnych aż 16 poszukiwanych mężczyzn, którzy na różne sposoby próbowali uniknąć kary za popełnione czyny. Trzech z nich ściganych było listami gończymi.
16 poszukiwanych zatrzymanych przez policję
Policji w Kętach ustalili, że na terenie jednej z kęckich firm przebywa poszukiwany listem gończym 31 – letni mieszkaniec gminy Kęty. Mężczyzna został zatrzymany w czwartek (2.03.2023). Był poszukiwany już od roku przez Sąd Rejonowy z Wadowicach do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za posługiwanie się dokumentami innej osoby.

Tego samego dnia policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach na ulicy Mickiewicza w Brzeszczach zatrzymali 57 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna od półtora roku był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 10 dni zastępczej kary areszty za wykroczenia porządkowe.


O godzinie 8.30 dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji podczas obchodu rejonu służbowego w jednym z mieszkań osiedla Zasole w Oświęcimiu zatrzymali 29 - letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia czterech miesięcy kary pozbawienia wolności za kradzieże.

O godzinie 15.40 w Oświęcimiu na Osiedlu Chemików dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 11 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

W sobotę (4.03.2023) o godzinie 17.30 w Oświęcimiu na ulicy Konarskiego policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 24 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany od miesiąca przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia pół roku kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

W poniedziałek (6.03.2023) o godzinie 7.30 w Brzeszczach na ulicy Dworcowej policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 36 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy kary pozbawienia wolności za niealimentację.

We wtorek (7.03.2023) o godzinie 12.40 policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach na ulicy Krakowskiej zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia pół roku kary pozbawienia wolności za przestępstwa drogowe.


O godzinie 15.40 w Kętach na ulicy Krakowskiej dzielnicowi z kęckiego komisariatu Policji podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 39 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku - Białej do odbycia 2 lat i 4 miesięcy kary pozbawienia wolności za rozbój.

W środę (8.03.2023) o godzinie 10.45 w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego dzielnicowi zatrzymali 61 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna od dwóch dni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 30 dni zastępczej kary aresztu za kradzieże.

W czwartek (9.03.2023) o godzinie 15.30 w Brzeszczach dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 42 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 9 miesięcy kary pozbawienia wolności za niealimentację.

O godzinnie 18.20 policjanci z oświęcimskiej drogówki podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem mieszkańca Piotrowic dotyczącym nietrzeźwego mężczyzny znajdującego się przed bramą wjazdową do jednej z posesji. Podczas legitymowania mężczyzny okazało się, że jest to 37 – latek bez stałego miejsca zamieszkania poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu do odbycia kary czterech dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

We wtorek (14.03) o godzinie 6 w Kętach na ulicy spacerowej policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 39 – latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

W środę (15.03) o godzinie 10 dzielnicowi z oświęcimskiej komendy podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 46 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna od kilkunastu dni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

O godzinie 20.30 w Oświęcimiu na ulicy Grabarskiej policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany od kilkunastu dni przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 30 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za kradzieże.

W czwartek (16.03) o godzinie 17 policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 41 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

O godzinie 20 na terenie jednej z posesji w Broszkowicach policjanci z Ogniwa – Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 50 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tychach do odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności za kradzieże.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy