reklama

Znikające ławki w Parku Miejskim w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 08.07.2022 14:15, WB
Mieszkańcy informują, że ostatnio z Parku Miejskiego w Andrychowie... znikają ławki.
Znikające ławki w Parku Miejskim w Andrychowie
Park Miejski w Andrychowie to miejsce spacerowe, ale niektórzy chcą też usiąść, a ostatnio takich miejsc ubywa, bo ławki gdzieś znikają.


Co się dzieje? Od Agnieszki Gierszewskiej z Urzędu Miejskiego w Andrychowie dowiedzieliśmy się, że w ostatnim czasie ławki są systematycznie odnawiane i rzeczywiście może zdarzyć się, że którychś tymczasowo nie ma w miejscu, w których się znajdowały.

Niestety, zdarzają się również akty wandalizmu, przenoszenie ławek w inne miejsce przez stałych bywalców parku, a nawet kradzieże. Ostatnio grupa młodzieży wrzuciła kilka ławek do stawu. Straż Miejska zabezpieczyła monitoring i próbuje zidentyfikować sprawców.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Grzegorzy, 10.07.2022 16:50

Ja policja i straż miejska nic z tym nie robi to będą dalej niszczyć. Akcja bez reakcji

oshin22, 09.07.2022 07:17

Pojechała do Kęt pomóc tamtejszej gnębić ludzi i pilnować czy dobrze pracują za mafie śmieciowe segregując bioodpady do brązowych kubłów...tak jak tu pisał MN. Cyrk !

Koniczynka, 08.07.2022 18:31

A to straż miejska jeszcze funkcjonuje w Andrychowie? Jakoś im kiepsko idzie ta praca. Wraki latami stoją na parkingach, na Krakowskiej codziennie kilka samochodów stoi na chodniku naprzeciw Alior Banku i zero reakcji. Handlarze jakby mogli to by parkowali w sklepie by mieć samochód na oku.