reklama
reklama

Zawody strażackie na stadionie w Andrychowie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2024 14:00, WB
W zawodach uczestniczyli strażacy z jednostek OSP gmin Andrychów i Wieprz.
Zawody strażackie na stadionie w Andrychowie [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W niedzielę (9.06) na stadiomie Beskidu w Andrychowie odbyły się zawody sporowo-pożarnicze OSP gmin Andyrhców i Wieprz. Uczestniczyły w nich reprezentacje wszystkich jednostek OSP z obu gmin. Mieli za zadanie pokonać kilka konkurencji - sztafetę pożarniczą, ćwiczenia bojowe itp.

Mistrzem gminy Andrychów w grupie dziewcząt 10 – 16 lat została drużyna OSP Roczyny, a wśród chłopców – OSP Targanice Dolne.

W grupie 16 – 18 lat dziewcząt wygrała reprezentacja OSP Zagórnik, a wśród chłopców – OSP Targanice Dolne. Najlepszą drużynę kobiecą wystawiła OSP Roczyny, a męską – Targanice Dolne.

Jurorzy najwyżej ocenili za musztrę następujące jednostki: OSP Rzyki (dziewczęta młodsze), OSP Targanice Górne (chłopcy młodsi), podwójnie OSP Zagórnik (dziewczęta i chłopcy 16 – 18 lat), OSP Roczyny (kobiety) i OSP rzyki (mężczyźni).

Zobaczcie nagrania:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bento_A.A., 10.06.2024 08:58

marketingowy bełkot amatorki/czas na zmianę

Olszyna, 09.06.2024 17:40

Oczywiście, że trzeba słuchać wyborców...ale nie przesadzajmy. Na słuchanie i spotkania był czas w kampanii, teraz trzeba coś zrobić. Ja czekam na obiecany powrót opieki świąteczno-nocnej. Pisanie komentarzy typu jaka wspaniała jest nasza nowa Pani Burmistrz i, że wszyscy ją kochamy bo robi przytulaski na festynach jest co najmniej niepoważne. Jak ktoś potrzebuje by się komuś wyżalić to idzie do psychoterapeuty ewentualnie do księdza. Burmistrz to jest polityk od którego wymagane są konkrety bo bierze za swoje urzędowanie konkretne pieniądze.

drugi, 09.06.2024 17:25

A co to pomyliło się? I zamiast wkleić tego pościka na konto facebookowe smolcowej to tu się wkleiło? Tak głupio że nawet na własnym koncie swoimi słowami nie mówi tylko musisz jej wszystko napisać. A teraz jeszcze tu propagandę siejesz. No ale musi być pełna kontrola bo znowu skończy sie jak ostatnio. Ludzie się nie cieszą, a gdy sie uśmiechają to z was się śmieją. Życie gminy to nie przaśne pikniki i festyny, a praca i obowiązki. Te 12 lat oczekiwania ci wszystko w główce pomieszało.

czas na zmianę, 09.06.2024 16:04

Brawo Pani Burmistrz <3 w końcu nasz Burmistrz jest z nami !

czas na zmianę, 09.06.2024 16:00

Z radością możemy powiedzieć, że Beata Smolec, nasza Burmistrz, jest nieustannie zaangażowana w życie naszej społeczności. Jej obecność na licznych wydarzeniach, takich jak zawody strażackie, pikniki parafialne, rodzinne, wiejskie i przedszkolne, to dowód na to, że Burmistrz Smolec jest z nami i dla nas. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy burmistrza, który nie tylko siedzi za biurkiem, ale także aktywnie uczestniczy w życiu naszej gminy, zamiast mieszkać i spędzać czas w Krakowie czy Oświęcimiu. Dzięki temu możemy na bieżąco dzielić się naszymi troskami i radościami, a Pani Burmistrz ma bezpośredni kontakt z mieszkańcami, co jest nieocenione dla rozwoju naszej społeczności. Jeśli chodzi o przetasowania personalne, zmiany są naturalną częścią procesu zarządzania, zwłaszcza gdy nowa władza przejmuje urząd. Jestem pewien, że priorytety Pani Burmistrz są jasne i skierowane na rozwój miasta i gminy Andrychów. Jej zaangażowanie w lokalne wydarzenia to tylko jeden z aspektów jej wielowymiarowej pracy na rzecz naszej społeczności.

Bento_A.A., 09.06.2024 15:00

@olszyna W punkt! Dzieci wczoraj na basen bały się iść, bo straszyli, że brodzik od rana zajęła:)

Olszyna, 09.06.2024 14:24

Zawody strażackie, piknik parafialny, piknik rodzinny, piknik wiejski, piknik przedszkolny, zabawy w kółku graniastym i wszelkiego rodzaju skupiska ludzkie w gminie Andrychów...tam właśnie można spotkać Panią Burmistrz Smolec. Aż strach lodówkę otwierać. Nie wiem czy Pani Smolec zauważyła, ale kampania wyborcza się już skończyła i oprócz przetasowaniami personalnymi i usadzaniu znajomych na stołkach trzeba by było zająć się sprawami miasta i gminy. No chyba, że burmistrz to funkcja rekreacyjna jak miś w Zakopanym.