reklama

Taka droga, że kurier odmówił dostarczenia paczki

MAGAZYN, Wiadomości, 01.11.2020 10:00, PG
- My też płacimy podatki, a nie mamy jak dojechać do domów - mówią nam mieszkańcy.
Taka droga, że kurier odmówił dostarczenia paczki
Tak właśnie wygląda jedna z dróg gminnych w miejscowości Mucharz. Droga prowadzi do wielu domów, a tak naprawdę ciężko nią przejechać zwykłym samochodem osobowym. W czasie deszczu ulica staje się jedną wielką błotną rzeką.

Wiele razy zdarzyło się, że firmy kurierskie odmawiały dostarczenia paczek.

Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

NIE bo NIE, 01.11.2020 19:46

Najlepiej wybudować dom w szczerym polu bo pięknie i ładnie w lecie, zimą i podczas pluchy chodzić i żądać drogi bo dwa domy w sumie płacą 200 zł podatku na rok. Wypadało by się zastanowić gdzie się buduje, a nie winić wszystkich za swoją głupotę.

-JOE-, 01.11.2020 17:19

Ten artykuł to naprawdę dno i 10 metrów mułu. Zero ważnych informacji: ile domów, kto jest właścicielem drogi, jaki jest status korzystania z tej drogi przez mieszkańców itd. Może to efekt lenistwa mieszkańców albo podejścia że im się należy.