reklama
reklama

Sztab WOŚP w Andrychowie zaprasza wolontariuszy

MAGAZYN, Wiadomości, 25.11.2023 11:11,
Chętni już mogą się rejestrować.
Sztab WOŚP w Andrychowie zaprasza wolontariuszy
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powoli w terenie ruszają przygotowania do tego wydarzenia. Trwa m.in. kompletowanie składu wolontariuszy, którzy przeprowadzą zbiórkę.

W Andrychowie sztab WOŚP będzie miał swoją siedzibę w Szkole Podstawowej nr 2. Już teraz można zasilić szeregi andrychowskiego sztabu.

- Chęć swojego udziału możecie zgłosić poprzez rejestrację online za pośrednictwem internetowej strony: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia, wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego! Chcesz pomóc w organizacji Finału i bardziej zaangażować się w działania sztabu? Masz pomysły na finałowe eventy? Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

- informuje sztab WOŚP w Andrychowie.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega, 25.11.2023 15:09

kolejny mądry jak poseł braun. Jak będziesz w szpitalu, czego nie życzę to powiedz aby cię sprzętem WOŚP nie leczyli.

Kola, 25.11.2023 13:55

Zapomnieliście dodać, że zbieracie jeszcze na aborcję