reklama

Rozmowa z Przemysławem Gąsiorkiem o jego pierwszej książce

MAGAZYN, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 07.11.2021 19:15,
Przemek zdradził nam kilka tajemnic.
Rozmowa z Przemysławem Gąsiorkiem o jego pierwszej książce
Jak informowaliśmy, Przemysław Samuel Gąsiorek, 33-latek z Kęt wydał swoją własną i jedyną do tej pory książkę fantasy w naszym regionie - "Kanthy. Od wszelakich złych przygód..."

We wtorek (2.11) mieliśmy okazję spotkać autora książki i porozmawiać z nim na temat jego najnowszego dzieła.

Rozmowa dotyczyła nie tylko samej książki "Kanthy. Od wszelakich złych przygód..." Przemek zdradził nam również kilka tajemnic.

Póki co, najnowsze dzieło mieszkańca Kęt dostępne będzie w ilości 500 sztuk- tak więc musicie się pospieszyć i zamówić swój własny egzemplarz.

Obecnie trwa PRZEDSPRZEDAŻ, która potrwa do 29.11.2021 r. a sama książka będzie rozsyłana do osób, które ją zamówiły po tym terminie, lub będzie można ją odebrać osobiście w Księgarni TuCzyTam Kęty. Link, pod którym można ją zakupić poniżej: https://tuczytamkety.pl/kanthy-od-wszelkich-zlych-przygod-1

Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy