reklama

Pomóżmy Martynie stanąć na nogi

MAGAZYN, Wiadomości, 13.03.2019 16:20,
Podróżując samochodem z kierowcą, którego znalazła na znanym portalu „BlaBlaCar", uległa wypadkowi. Z wszystkich osób poszkodowanych przeżyła tylko ona…
Pomóżmy Martynie stanąć na nogi

Martyna Żydek to 26-letnia dziewczyna pochodząca z Roczyn k. Andrychowa. Od najmłodszych lat jej pasją był sport, z którym też wiązała swoją przyszłość. Chciała zostać trenerem personalnym. Trenowała przysiad ze sztangą oraz martwy ciąg.

24 lipca 2016 roku o godzinie 22:40 zmieniło się całe jej życie. Podróżując samochodem z kierowcą, którego znalazła na znanym portalu „BlaBlaCar", uległa wypadkowi. Z wszystkich osób poszkodowanych przeżyła tylko ona… Złamała kręgosłup i uszkodziła rdzeń kręgowy.

Historię Martyny opisywaliśmy tutaj: Martyna z Roczyn potrzebuje naszej pomocy! Bardzo chce znów stanąć na nogi i wspierać inne osoby

Dziewczyna ciężko pracuje i ćwiczy 5 godzin dziennie by znów zacząć chodzić.

Nie jest to wcale takie proste. Aby powrócić do zdrowia wymagana jest kosztowna długotrwała rehabilitacja. Dlatego potrzebne jest wsparcie. Poniżej publikujemy odnośnik do strony za pośrednictwem której można dokonywać wpłat, a także apel mamy Martyny o pomoc.

Każdy z Was może wesprzeć Martynę w dążeniu do celu, aby mogła zacząć chodzić: www.pomagam.pl/martynazydek

Apel mamy:

Jestem mamą Martynki.

Moja córka w sierpniu 2016 roku uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu wtedy jej życie się zawalilo.Plany, marzenia legły w gruzach. Jej największym marzeniem było zostanie trenerem personalnym. Niestety w wyniku wypadku doznała złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Na codzień porusza się na wózku inwalidzkim. Dzięki codziennej rehabilitacji moja córka ma szansę stanąć na nogi. Do tego potrzebne są jej ortezy. Dzięki nim ma duże szanse na normalne życie.

Martynka jest bardzo silna ,pogodną dziewczyną ,z nie ograniczoną wolą walki. Każdy dzień rehabilitacji jest bardzo trudny oraz kosztowny,lecz ona się nie poddaje. Jestem z niej bardzo dumna. Cena ortez jest bardzo wysoka.

Postępy w rehabilitacji Martyna dokumentuje na swoim blogu Martyna Żydek.

Szanowni Państwo w związku z powyższą sprawą bardzo proszę o pomoc. Jeżeli zechcą Państwo proszę o wpłatę nawet symbolicznej złotówki.

Bardzo dziękuję

Mama Martynki


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy