reklama

Policjantka z Kęt druga w Małopolsce

MAGAZYN, Wiadomości, 22.10.2023 13:26,
Policjantka z Kęt zajęła drugie miejsce w wojewódzkich eliminacjach do III Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów Oskarżycieli Publicznych.
Policjantka z Kęt druga w Małopolsce
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyły się eliminacje wojewódzkie do III Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów Oskarżycieli Publicznych. W rywalizacji wzięło udział 20 funkcjonariuszy z 20 małopolskich komend miejskich i powiatowych Policji. Testy wiedzy obejmowały dwa zakresy – znajomość przepisów, w szczególności ustaw: Kodeks wykroczeń, Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, Kodeks karny, Kodeks postępowania karnego, Ustawa Prawo o ruchu drogowym oraz rozwiązywanie kazusów z materialnego prawa wykroczeń.

Po podsumowaniu wyników okazało się, że asp. szt. Anna Bibrzycka wykazała się znakomitą wiedzą z zakresu postępowania w sprawach o wykroczenia oraz w zakresie postępowania przed sądem jako oskarżyciel publiczny. Zajęła drugie miejsce. Pierwsze miejsce w konkursie zajął asp. szt. Sławomir Kagan z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, natomiast miejsce trzecie asp. Piotr Wszołek z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Uzyskania świetnego wyniku w konkursie policjantce pogratulowali Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz Komendant Komisariatu Policji w Kętach.

W pierwszej edycji konkursu asp. szt. Anna Bibrzycka zajęła trzecie miejsce natomiast w drugiej edycji zajęła miejsce pierwsze.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy