Ola i Kamil w ogólnopolskich magazynach modowych. Zobaczcie [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2018 17:00, PG

Światowa kariera Oli Dutki z Andrychowa i Kamila Nizińskiego z Wadowic nie zwalnia tempa. Tym razem mogą pochwalić się sesjami w najlepszych magazynach modowych.

Ola i Kamil w ogólnopolskich magazynach modowych. Zobaczcie [FOTO]

W majowym wydaniu polskiej edycji magazynu Men's Health pojawił się Kamil Niziński z Wadowic, który prezentuje najnowsze trendy dżinsowych kolekcji ubrań. Zdjęcia wykonał Grzegorz Gołębiowski. Sam Kamil jest bardzo zadowolony z efektów sesji.

Men's Health z 40 międzynarodowymi edycjami i ponad 20 milionami Czytelników jest największym na świecie lifestylowym pismem dla mężczyzn. Polska edycja ukazuje się od stycznia 2004 r. i dostarcza Czytelnikom co miesiąc najnowszych informacji i porad na temat treningu, sportu, diety, seksu, związków, zdrowia, stylu, problemów ojcostwa, podróży, kariery i technologii.
Swoją pierwszą okładkę zaliczyła już także piękna andrychowianka Ola Dutka. W najnowszym numerze Fashion Magazine dumnie prezentuje się ze swoim przenikającym spojrzeniem.

Fashion Magazine jest najdłużej ukazującym się polskim periodykiem o modzie (od 2000 roku). Luksusowy i inteligentny, poświęcony jest prawie w całości tematyce modowej, dedykowany również pasjonatom śledzącym najnowsze trendy w design’ie (Fashion At Home) i kulturze. Na jego łamach publikują najlepsi dziennikarze mody w Polsce. Sesje robią najbardziej znani fotografowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy