reklama
reklama

Nowa osoba w Urzędzie Gminy. Burmistrz: "To wulkan energii z głową pełną pomysłów"

MAGAZYN, Wiadomości, 02.09.2021 16:40, eł
Aneta Bogacz zajęła stanowisko, które dotąd zajmował Tomasz Bielecki.
Nowa osoba w Urzędzie Gminy. Burmistrz:

Aneta Bogacz, kobieta zaskakująca wszystkich niespożytymi pokładami energii, została nową dyrektorką Wydziału Infrastruktury Społecznej Urzędu Gminy Kęty. To znana lokalnie działaczka społeczna, inicjatorka niezliczonych akcji, biegaczka, a także harcerka.

Nowa dyrektorka ma 39 lat i jest mamą dwóch synów. Ma wykształcenie wyższe pedagogiczne na kierunkach: wychowanie fizyczne i zdrowotne z turystyką, praca socjalna i opiekuńczo-wychowawcza, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, zarządzanie oświatą.

Dotychczas pełniła funkcję wicedyrektorki niepublicznego przedszkola „Mały Bystrzak” w Andrychowie, gdzie pracowała również jako nauczycielka wychowania przedszkolnego i gimnastyki korekcyjnej. Jest instruktorką ZHP Kęty, drużynową 14. gromady zuchowej Małe Harpagany oraz członkinią grupy biegowej Kęckie Harpagany. W regionie znana jest przede wszystkim z organizowania licznych imprez charytatywnych. Działa również na rzecz zwierząt z oświęcimskiego schroniska.

- Jestem osobą, która lubi pomagać. Wkładam w to całe serce, starając się zarażać innych pozytywną energią. Moja dewiza brzmi: nie ma rzeczy niemożliwych i zgodnie z nią podejmuję każde nowe wyzwanie – zapewnia Aneta Bogacz. Burmistrz Kęt Krzysztof Jan Klęczar mówi o niej, że jest wulkanem energii z głową pełną pomysłów i niesamowitą łatwością nawiązywania kontaktu z ludźmi.

foto: ZHP

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy