reklama
reklama

Kolacja z burmistrzem i dzień z wojewodą za ponad 4 tys. zł

MAGAZYN, Wiadomości, 17.02.2024 14:50,
Pieniądze zasilą konto WOŚP.
Kolacja z burmistrzem i dzień z wojewodą za ponad 4 tys. zł
Podczas styczniowego (28.01) finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej można było także uczestniczyć w licznych licytacjach. Wśród nich były te z udziałem lokalnych polityków - samorządowców.

Kolację z burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem oraz autorski chleb od burmistrza wylicytowno na kwotę 1675 zł.

Z kolei 2425 zł trafiło na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od zwycięzcy, który wylicytował dzień w roli asystenta wojewody małopolskiego Krzysztofa Jana Klęczara z Kęt.

- Ten jednodniowy „staż” odbędzie się w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie bądź w innej lokalizacji, zgodnej z harmonogramem dnia pracy wojewody. To będzie wyjątkowa szansa poznania „od kuchni” codziennych zadań wojewody - informuje Urząd Wojewódkzi w Krakowie.

Lokalne sztaby podsumowały już styczniowy finał WOŚP. Sztab w Andrychowie zabrał w sumie 181.068,19 zł, a sztab WOŚP w Kętach - 113 tys. zł.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 18.02.2024 16:20

Dorwali się do korytka komuniści.