reklama
reklama

Ważne informacje dla osób wybierających się na poniedziałkowy koncert

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.03.2018 17:45,
Ostatnia przygotowania do poniedziałkowego koncertu.
Ważne informacje dla osób wybierających się na poniedziałkowy koncert

W świąteczny poniedziałek 2 kwietnia na rynku w Wadowicach odbędzie się wielki koncert, który będzie transmitowany "na żywo" w telewizyjnej „Jedynce”.

Podczas koncertu na scenie wystąpią tacy artyści i zespoły jak:

Natalia Szroeder, Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Tomasz Budzyński, Katarzyna Cerekwicka, bracia Golec, Halina Młynkowa, Opole Gospel Choir, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Olga Szomańska, Góralski chór młodzieżowo-dziecięcy Turliki, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Ziółko. Solistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.Koncert odbędzie na rynku w Wadowicach w Lany Poniedziałek, 2 kwietnia o godzinie 20:00 w hołdzie św. Janowi Pawłowi II i będzie transmitowany przez TVP. Zorganizowany zostanie w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża i w 13. rocznicę śmierci, która w tym roku przypada właśnie w drugi dzień Wielkanocy.

Telewizyjną transmisję z Wadowic pewnie obejrzy kilka milionów osób. Z pewnością kilka, być może kilkanaście tysięcy osób przyjdzie na wadowicki rynek.

Oto komunikat od organizatorów

Informacje dla kierowców:

  • 2 kwietnia od godz. 19:00 zamknięty będzie przejazd przez centrum Wadowic (pl. Jana Pawła II). Objazdy oznaczone będą specjalnymi znakami.
  • 2 kwietnia od godz. 19.00 zamknięty będzie przejazd ul. E. i K. Wojtyłów.
  • 1 kwietnia w godzinach wieczornych zamknięty zostanie parking przy ul. Wojtyłów (obok dawnej restauracji Ogrodowa) oraz parkingi przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz przy budynku dawnej Telekomunikacji.
  • Parking przy pl. Kościuszki będzie otwarty cały czas. Kierowcom sugerujemy parkowanie poza ścisłym centrum miasta na parkingach przy ul. Sienkiewicza, Mickiewicza czy Piłsudskiego.

Informacje dla pieszych i uczestników koncertu:

  • W okresie świątecznym poruszanie się po pl. Jana Pawła II będzie utrudnione ze względu na elementy konstrukcyjne oraz płotki zabezpieczające.
  • Wejście na koncert odbywać się będzie przez wyznaczone miejsca pomiędzy płotkami. Prosimy o wcześniejsze przybycie na koncert oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i ochrony. Wszystkich uczestników koncertu obowiązuje regulamin imprezy oraz obiektu, które znajdują się poniżej.
  • Przypominamy, że na teren imprezy nie wolno wnosić szklanych butelek i parasolek z ostrym zakończeniem. W razie niesprzyjających warunków pogodowych prosimy zamiast parasolek zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową.
Podczas uroczystości po raz pierwszy zostanie zorganizowana specjalna strefa dla osób niepełnosprawnych. Strefa ma być usytuowana w pobliżu sceny na specjalnie utworzonym podeście z miejscami do siedzenia tak, aby widoczność dla osób niepełnosprawnych oraz zaproszonych gości była jak najlepsza.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 01.04.2018 21:34

Naucz się czytać ze zrozumieniem :-) ....... wiem że TVPO prało mózgi ale może da się to odwrócić ???

xpek, 01.04.2018 19:46

W tvpis nie ma reklam..... co ty powiesz.......

`, 01.04.2018 19:14

W TVP podczas programów nie ma reklam jak w waszych "telewizjach" .......... :-)

xpek, 01.04.2018 18:33

A na reklamach przy ksźdym odcinku tvp zarobiła 300 tyś więc i tak się opłacało

kaczor, 01.04.2018 18:22

"Dokładnie 92 462,58 zł brutto! Taką fortunę Telewizja Polska płaciła firmie Tomasza Lisa (46 l.) za wyprodukowanie tylko jednego odcinka programu „Tomasz Lis na żywo”! Prowadzący, czyli Tomasz Lis, dostawał z tego za swój godzinny show 20 tys. zł. Pozostałe 72 tys. firma Lisa otrzymywała na pokrycie kosztów produkcji i honoraria pracowników." to informacja SE. Chodzi raz jeszcze o 1 odcinek programu. POwcom jakoś to NIE przeszkadzało

`, 01.04.2018 16:59

"no kurski dostał 800 baniek z pieniążków podatników to może sobie organizować nikomu niepotrzebne koncerty"....................... HA HA HA ............... "Telewizyjną transmisję z Wadowic pewnie obejrzy kilka milionów osób." ..... ale xpek nie, więc po co to organizować ??? ........ :-) ........... Za to za twojego Rudego Pana zorganizowali WSZYSTKIM POTRZEBNY koncert Madonny :-) ............................. "szkoda tylko że pisowcy nie potrafią żyć w zgodzie z naukami papieża" ..... Wypisz po kolei z którymi.......... Dawaj :-)

xpek, 01.04.2018 16:27

no kurski dostał 800 baniek z pieniążków podatników to może sobie organizować nikomu niepotrzebne koncerty. wszystko na pokaz. szkoda tylko że pisowcy nie potrafią żyć w zgodzie z naukami papieża