reklama
reklama

TURBOPOMOC w niedzielę w Andrychowie. Program wydarzenia

Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 22.04.2023 08:30,
Pierwsze wydarzenie z tej okazji odbędzie się już w sobotę wieczorem.
TURBOPOMOC w niedzielę w Andrychowie. Program wydarzenia
W niedzielę (23 kwietnia) w Andrychowie odbędzie się wielka impreza charytatywno-motoryzacyjna - TURBOPOMOC.

Podczas zlotu miłośników motoryzacji jak zwykle zbierane będą pieniądze na cel charytatywny. Wszystko odbędzie się na placu przy restauracji Na Starym Tartaku w Andrychowie. Przygotowania do imprezy cały czas trwają.

Aktualny plan wydarzenia zamieszczamy na plakatach poniżej.

Wszystko rozpocznie się już w sobotę wieczorem od Turbopikniku i dancingu w restauracji "Na Starym tartaku" (wstęp w formie cegiełek 10-20 zł).
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

miastoandrychow, 23.04.2023 09:22

TURBO przykrywka, do napędzania klientów kawiarni ? Kto zezwolił i na jakiej podstawie do zakłócania przez "tartak" spokoju mieszkańców po godzinie 22 ?

Andrzej Kowalski, 22.04.2023 19:43

Turbo ale u części widzów głupota i hamstwo jeżdżą pobliskimi uliczkami 100 na godzinę i hamują z piskami mam nagranie i jak dalej tak będzie pójdę na policję