reklama

Koncertowo w parku miejskim [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.06.2021 22:00, PG
Zespół z Zatora zagrał dla mieszkańców Andrychowa.
Koncertowo w parku miejskim [FOTO]

W piątek (18.06.) wieczorem w parku miejskim w Andrychowie wystąpił zespół KIWI z Zatora. To pierwszy taki koncert plenerowy w mieście od czasów pandemii. Przybyłe osoby mogły skorzystać x przygotowanych wcześniej leżaków i krzeseł.

Zobaczcie jak to wyglądało:


Zespół KIWI składa się ze świetnych instrumentalistów i charyzmatycznej wokalistki – Kasi Jabcoń. Grają muzykę pop z domieszką funky, bluesa, rocka. Ich inspiracją muzyczną są tacy wykonawcy, jak Earth Wind & Fire, Bruno Mars. Tworzą własne kompozycje na duży ośmioosobowy skład wraz z sekcją dętą. Domeną zespołu KIWI jest scena i granie na żywo i to jest sens ich działania. W swoim repertuarze mają wiele autorskich utworów, utrzymanych w niezwykle melodyjnej i zapadającej w pamięć konwencji. Podczas koncertów zaskakują też specjalnie zaaranżowanymi coverami.

Zespół KIWI powstał jesienią 2015 roku w Zatorze. Skład zespołu: Katarzyna Jabcoń – śpiew, Jonasz Czyż – perkusja, Jarosław Tomiczek – bas, Rafał Pysz – gitara, Łukasz Jabcoń – klawisze, Maciej Mondry – puzon, Michał Kozioł – saksofon, Patryk Mazgaj – trąbka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy