reklama
reklama

Koncert w czasie Dni Andrychowa płatny. Za...

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.02.2016 18:10, (red)
Czy to możliwe, że bilet na koncert organizowany w czasie tegorocznych Dni Andrychowa będzie kosztował aż 50 zł?
Koncert w czasie Dni Andrychowa płatny. Za...

Chodzi o zapowiadany już wcześniej koncert Garou. Kanadyjska gwiazda przyjedzie do Andrychowa na początku lipca. Co ciekawe, w rozmowie z nami szefowa Centrum Kultury i Wypoczynku Aneta Wądrzyk nie potwierdza tej informacji. To nas jednak wcale nas nie dziwi, bo szefowa CKiW rozmawia ostatnio praktycznie tylko z kontrolowanym przez CKiW (a więc przez siebie) i gminę nadającym na falach średnich radio Andrychów, gdzie nie zadają jej trudnych pytań. Niedawno potwierdziła tam koncert Garou w Andrychowie.

 

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy trwają jeszcze negocjacje dotyczące spraw technicznych całego koncertu Garou w Andrychowie.

 

Koncert ma odbyć się na stadionie w Andrychowie na początku lipca jako odrębne wydarzenie nie będące częścią Dni Andrychowa, ale odbywające się w ich czasie.

 

I tu ciekawostka, która być może zbulwersuje wiele osób: coraz częściej pojawiają się informacje, że bilet na koncert na stadionie w czasie Dni Andrychowa może kosztować nawet 50 zł. W zeszłym roku po raz pierwszy bilety sprzedawano po 10 zł.

 

Czy to prawda? Próbowaliśmy to sprawdzić. Od szefowej CKiW nie sposób się tego na razie dowiedzieć. Burmistrz Tomasz Żak nie ukrywa, że impreza na stadionie będzie tak, jak przed rokiem biletowana, a organizacja koncertu tej klasy gwiazdy sporo kosztuje... Ale szczegółów nie zna.

 

Na razie więc nie wiadomo, czy 50 zł to tylko plotka, czy już - ukrywany na razie - fakt.


W czasie Dni Andrychowa wystąpi także zespół Dżem. Z informacji, które do nas docierają wynika natomiast, że nie zagra zapowiadany wcześniej na zespół Kult.

 

Koncert zespołu Kult odbędzie się prawdopodobnie w innym terminie. 

 

 

mamNewsa logo

mamNewsa.pl - Niezależny portal regionalny. Wiadomości z regionów: Andrychów, Wadowice, Kalwaria Zebrz., Sucha Beskidzka, Kęty, Zator

Copyright © mamNewsa.pl'2009-2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.