reklama
reklama

Kolejny ogólnopolski sukces Teatru "C'est la vie" z Andrychowa

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.04.2024 16:15, INFORMACJA PRASOWA
Licealiści z Andrychowa na podium prestiżowego przeglądu.
Kolejny  ogólnopolski sukces Teatru
Szkolna grupa teatralna z I Liceum Ogólnokształcącego im.Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie wróciła z Warszawy z Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych "MiniGlobe" z drugą nagrodą!

Młodzi aktorzy, pod opieką reżyserki - polonistki Iwony Kaczmarek oraz anglistki Katarzyny Kasperek - zachwycili jury przeglądu angielską wersją "Tanga" Sławomira Mrożka. Do finału przeglądu zakwalifikowanych zostało tylko 10 szkół z całego kraju.

W spektaklu wystąpili:
Eleonora: Maja Woźnicka
Eugenia: Magdalena Bakalarska
Ala: Alicja Kasperkiewicz
Artur: Michał Smaza
Stomil: Mateusz Szwed
Eugeniusz: Jan Ogorzelec
Edek: Szymon Żebracki
Obsługa techniczna: Dominik Gawron

To już drugi ogólnopolski sukces tego Teatru w tym roku - w listopadzie Teatr "C'est la vie" okazał się najlepszy podczas Ogólnopolskich Spotkań Fredrowskich, wystawiając komedię Aleksandra Fredry "Mąż i żona".

źródło: LO Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy