reklama
reklama

Dodatkowy seans oscarowego filmu!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.03.2024 11:30, INFORMACJA PRASOWA
Laureat Oscara – najlepszy film międzynarodowy – „Strefa interesów” spotkał się z dużym zainteresowaniem wadowickiej publiczności, na co zareagowało Kino Centrum, organizując dodatkowy seans o godz. 21:00 w środę 27 marca!
Dodatkowy seans oscarowego filmu!
Szokujący, mocny film, nie pozostawia widza bez refleksji, zadumy i wielu przemyśleń. Film Jonathana Glazera, jest polską koprodukcją, za którą – po stronie polskiej – odpowiadała Ewa Puszczyńska, producentka „Idy” i „Zimnej wojny”. „Strefa interesów” to wybitne, w całości zrealizowane w Polsce dzieło, które można obejrzeć 27 marca w środę w ramach cyklu „środAwisko 19:00” o godz. 19:00 i 21:00.

Bilety: 12 zł.

W „Strefie interesów” brytyjski reżyser Jonathan Glazer przygląda się domowej idylli w czasach nazistowskich Niemiec. Rudolf Höss wraz z żoną Hedwigą oraz czwórką dzieci i psem mieszkają w przestronnym, pedantycznie czystym domu z wypielęgnowanym ogrodem i szklarnią. Celebrują rodzinne obiady, marzą o wakacjach w ukochanych Włoszech.

Zza ścian ich domu często dobiegają niepokojące odgłosy, a czasem rozpaczliwe krzyki, ponieważ Rudolf Höss jest komendantem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.
W związku z dodatkowym seansem filmu „Strefa interesów”. Odwołany został pokaz filmu „Test na teściów” – 27 marca!

źródło: WCK
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy