reklama

Andrychowska Wigilia i "Choinki na święta od mamNewsa.pl" na placu Mickiewicza [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 12.12.2021 15:45,
W niedzielę sporo się działo na placu Mickiewicza w Andrychowie.
Andrychowska Wigilia i
W niedzielę (12.12) na placu Mickiewicza w Andrychowie odbyła się XII edycja Andrychowska Wigilia, połączona z kolejną edycją naszej corocznej akcji "Choinki na święta od mamNewsa.pl".

Program kilkugodzinnej imprezy był bardzo bogaty. Były degustacje świątecznych potraw przygotowane przy restauratorów z gminy Andrychów, a przez kilka godzin na scenie odbywały się występy lokalnych zespołów.

Wystąpiły m.in. dzieci z Rewio Dziecięco – Młodzieżowej DINO, Miejska Orkiestra Dęta ANDROPOL Andrychów, Kapela Góralska BESKID, Chór Misericordias Domini z Zagórnika, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, Hufiec ZHP Andrychów im. Szarych Szeregów, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW.

Zobaczcie zdjęcia
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy