reklama

Wiemy, jak będzie wyglądało nowe centrum handlowe w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 12.06.2023 19:00, eł

A także, jaka restauracja będzie w nim działała.

Wiemy, jak będzie wyglądało nowe centrum handlowe w Andrychowie

W samym centrum Andrychowa trwa rozbiórka dawnego pasażu handlowego, który przez ponad 6 lat był wyłączony z użytkowania, ze względu na osłabienie konstrukcji dachu. W tym czasie kilkukrotnie zmienił się właściciel obiektu. Ostatni zdecydował się na jego rozbiórkę i wybudowanie w jego miejscu nowych budynków.

Jest do spółka T-L 2 INVEST z Krakowa, która postawi tam dwa pawilony. W jednym z nich będzie działała restauracja, a raczej bar szybkiej obsługi popularnej sieci KFC. W całej Polsce jest ich już blisko 350. Najbliższy Andrychowa znajduje się w Wadowicach i funkcjonuje od niespełna dwóch lat. Do tej pory cieszy się niesłabnącym powodzeniem, podobnie jak andrychowski McDonald's. Najwyraźniej nie brakuje osób, którym nie przeszkadza fakt, iż serwowane w tych fast foodach potrawy nie należą do najzdrowszych (delikatnie mówiąc).

Drugi budynek, który powstanie w miejscu burzonego pasażu będzie mieścił trzy lokale handlowe do wynajęcia. Oczywiście powstanie tam też parking. Poniżej zamieściliśmy wizualizację nowych obiektów. Prace mają potrwać do września przyszłego roku, aczkolwiek samo KFC prawdopodobnie powstanie wcześniej. Budynek gastronomiczny stanowi bowiem pierwszy etap realizowanej inwestycji.
Wizualizacje: ML CAPITAL GROUP, foto pod nagłówkiem: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

antypisior, 14.06.2023 18:34

Super !!!

iwofis, 13.06.2023 14:44

Pralnia pieniędzy,dziwne że inne hale AZPB z takimi dachami mają się całkiem dobrze.

Kola, 12.06.2023 18:16

Dziadowe sklepy z dziadowym jedzeniem porażka