reklama

W poniedziałek nie popłynie ciepło

Gospodarka, Wiadomości, 16.10.2020 12:31,
W planach jest przyłączenie nowego marketu PSB Mrówka do magistrali ciepłowniczej.
W poniedziałek nie popłynie ciepło

O przerwie w dostawie ciepła do części mieszkań w Andrychowie poinformował andrychowski magistrat. Poniżej komunikat w tej sprawie:

W dniu 19.10.2020 r. poniedziałek, AEC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością planuje włączenie przyłącza ciepła PSB Mrówka do magistrali ciepłowniczej przy ul. Batorego.

W związku z powyższym nastąpi przerwa w dostawie ciepła do odbiorców odbierających ciepło z sieci cieplnej miejskiej na odcinku od byłego Ośrodka Opieki Społecznej w kierunku osiedla, oraz do odbiorców wzdłuż całej ulicy Batorego.

Planowany czas przerwy max 8 godzin (7-15). Dołożymy wszelkich starań, aby skrócić czas przerwy w dostawie ciepła. Za utrudnienia przepraszamy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy