reklama

Tak wyglądają niektóre drogi w gminie Andrychów [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 01.04.2022 13:30, red
Na razie drogowcy postawili tam znak informujący o uszkodzonej nawierzchni.
Tak wyglądają niektóre drogi w gminie Andrychów [FOTO]
Władze gminy Andrychów ogłosiły właśnie przetarg na „Remonty cząstkowe dróg i ulic na terenie Gminy Andrychów w roku 2022 ”. Wielu mieszkańców czeka na wykonanie takich prac na lokalnych drogach, bo w wielu miejscach sytuacjach jest wręcz tragiczna.

Np. na ulicy Wiejskiej w Inwałdzie, gdzie miejscami droga jest praktycznie nieprzejezdna.

- Nowe metody naprawy drogi. Wstawienie znaków o uszkodzonej nawierzchni. Co roku zalepiają dziury a droga w coraz gorszym stanie - informuje nas mieszkanka Inwałdu.

O sytuacji na ulicy Wiejskiej i niestety mglistych perspektywach na generalny remont pisaliśmy niedawno: Kiedy remont tej drogi? [FOTO]

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Skalpel, 01.04.2022 13:49

Odrobina historii " zbyszek65, 22.05.2018 23:34 Szanowni Państwo, ta droga i ul. Wiejska to priorytet jeśli chodzi o inwałdzkie ulice. Z mojej strony pragnę tylko wyrazić słowa przeprosin, za nie dotrzymane obietnice przez Pana Burmistrza, choć fala krytyki spada przede wszystkim na mnie. Przeprowadziliśmy mnóstwo rozmów w tej sprawie w magistracie, na zebraniach wiejskich,sesjach RM. Skończyło się, jak trafnie napisali redaktorzy na obietnicach. Dziękuję wszystkim Mieszkańcom os. Korcza i ul. Wiejskiej za wyrażone zgody na wykonanie projektów tych dróg, za przyjęcie nas w swoich domach. Choć czasami było trudno, ale dogadaliśmy się prawie ze wszystkimi. Temat pozostaje, nie odpuścimy. A na razie ja i zdecydowana większość mamy dość ,,dżentelmeńskich umów" z Panami Burmistrzami. Pozdrawiam Mieszkańców Inwałdu i Gminy Andrychów. Sołtys i radny RM- Zbigniew Rzadek."