Restauracja McDonald's jednak powstanie w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 25.06.2020 11:35, GM
Wiadomo gdzie.
Restauracja McDonald's jednak powstanie w Andrychowie

Niedawno informowaliśmy, że restauracja McDonald's wypadła z planów budowy nowej galerii Andrychów u zbiegu ulicy Krakowskiej z Białą Drogą w Andrychowie. I rzeczywiście, McDonald's nie powstanie na terenie galerii, jak pierwotnie planowano. Wybudowany zostanie jednak w zupełnie innej lokalizacji - przy ulicy Biała Droga - naprzeciwko planowanej do budowy galerii, w sąsiedztwie nowego ronda, które ma powstać na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i Biała Droga.

Inwestor kupił ten teren i obecnie stara się o pozwolenie na budowę.

Kiedy to wszystko powstanie? Jeśli plany się nie zmienią, to najpewniej w przyszłym roku. Zarówno inwestor budowy galerii, jak i restauracji starają obecnie o pozwolenia na budowę. Prawdopodobnie już w lipcu wydane zostanie pozwolenie na budowę galerii, a prace powinny ruszyć wkrótce potem.

foto: Acteeum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 25.06.2020 17:34

@Skalpel, nikt nie wie wszystkiego, ale rozumiem o co Ci chodzi. Jestem przekonany, że beskidmaly zwyczajnie tego nie wie i dlatego nie odpowie na to pytanie.

Skalpel, 25.06.2020 15:26

beskidmaly zapewne wie. On wie wszystko.

FeelFree, 25.06.2020 11:55

@Skalpel, bardzo dobre pytanie, nie dostałem na nie odpowiedzi do tej pory. Ponawiam pytanie. Czy istnieje plan zbudowania na terenie gminy Andrychów SPALARNI ŚMIECI i jeśli tak: jakie lokalizacje brane są pod uwagę?

ulubieniec, 25.06.2020 11:45

W takich Kętach co najwyżej serwowana będzie zalewajka lub wodzianka.

Skalpel, 25.06.2020 10:51

A ja mam pytanie w którym miejscu w Andrychowie planowana jest budowa Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów?