reklama

Nowe domy, porządnej drogi brak. Jest petycja do burmistrza Andrychowa

Gospodarka, Wiadomości, 23.06.2023 09:21, red
To bardzo często pojawiająca się sytuacja.
Nowe domy, porządnej drogi brak. Jest petycja do burmistrza Andrychowa
W ostatnich latach w gminie Andrychów powstało wiele nowych domów. Często prowadzi do nich tymczasowa droga dojazdowa, która z upływem miesięcy jest w coraz gorszym stanie.

Taka sytuacja ma miejsce w Sułkowicach k. Andrychowa. Właściciele nowych budynków w rejonie ul. Wiosennej w Sułkowicach (wjazd od ul. Sadowej) skierowali właśnie do władz Andrychowa petycję w sprawie utwardzenia drogi gminnej gruntowej prowadzącej do ich posesji, a docelowo o położenie tam asfaltu.

Mieszkańcy argumentują, że stan drogi cały czas się pogarsza. Bywa, że w zimie droga jest nieprzejezdna. Katastrofalny stan drogi utrudnienia lub czasami uniemożliwia dojazd do posesji – także dla pojazdów służb uprzywilejowanych.

Mieszkańcy proszą o wprowadzenie tego odcinka drogi do planów inwestycyjnych gminy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

skornica, 23.06.2023 10:02

Droga jes w złym stanie.Jednak kto tamtędy jeździ?Budowlańcy z ciężkim sprzętem,cegłami,rurami,kamieniem itd do budowy tychże nowych domów. Zajeżdżone wszystko na maksa.A teraz właściciele już chcą wszystko na cacy.Bez przesady.Troche poczekajcie...

lolzewsi, 23.06.2023 08:40

Obiecujemy! Oczywiście! Tylko na nas zagłosujcie!

semikow, 23.06.2023 08:34

Chcesz być pod butem Szwaba lub Ruska głosuj na Tuska