reklama

Na osiedlu w Andrychowie powstaje wielki plac zabaw

, Gospodarka, Wiadomości, 19.07.2022 14:40,
Budowa potrwa kilka tygodni.
Na osiedlu w Andrychowie powstaje wielki plac zabaw
Jak wszystko dobrze pójdzie, w połowie sierpnia udostępniony zostanie nowy plac zabaw w Andrychowie. Powstaje on właśnie za blokiem nr 38, a w sąsiedztwie pawilonów handlowych i bloków nr 46 i 48 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie.

Na zlecenie magistratu inwestycje wykonuje Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA z Białki. Koszt budowy placu jest spory, bo to aż 259,9 tys. zł. Za to atrakcji na nowym placu ma nie zabraknąć. W porównaniu do innych placów zabaw w Andrychowie, ten nowy ma robić wrażenie.

Nowy plac zostanie ogrodzony.

foto: WB
.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 19.07.2022 18:16

Dobry żart. Jaki wielki??? To jest upchane i umęczone. Ciasnota i nic więcej. A kawałek dalej po drugiej stronie chodnika pół hektara wolnego pola. Drugie znakomite miejsce za blokiem 58. A oni czyli wspaniali radni wymyślili ciasnotę!!!!! Brawo Kobielus i Rajda, czołowi radni od Żaka.