reklama

Garncarska po remoncie. Z usterkami

Gospodarka, Wiadomości, 23.12.2020 16:30, DK
Kierowcy zwracają uwagę na pewne mankamenty.
Garncarska po remoncie. Z usterkami

Tylko ponad dwa tygodnie trwały prace związane z remontem ulicy Garncarskiej w Andrychowie. Nie za szybko? Zadanie to wykonała firma Eurovia Polska s.a. Koszt przebudowy to 320 tys. zł.

Wykonawca prosił o przedłużenie terminu ukończenia, jednak mimo wszystko ukończył remont na czas.

Czy z powodu bardzo szybkiej realizacji „zapomniano” o chociażby podniesieniu chodników, tak aby nie stała tam woda? Na bardzo intensywnie uczęszczanym przejściu dla pieszych, nawet po mżawce, pojawia się ogromna kałuża wody praktycznie nie do przejścia w wyznaczonym miejscu.

Kolejnym mankamentem są zapadnięte studzienki, które wpływają znacząco na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Od niedzieli (6.12.) przejazd ul. Garncarską jest już otwarty i wystarczyły tylko 2 tygodnie, aby kierowcy zgłaszali kolejne uchybienia w remoncie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

NIE bo NIE, 23.12.2020 16:52

Gancarska to totalny SYF !!! studzienki, kratki ściekowe jak "urywały" koła tak urywają ! nic się nie poprawiło ! żeby nie podnieść kratek, nie przeprofilować zakrętu koło parkingu, masakra ! szkoda robić w taki sposób remont !