reklama

Firma z Andrychowa wybuduje nowy zakład

Gospodarka, Wiadomości, 02.06.2023 07:15, red
Firma ma w ciągu kilku lat wybudować nowy zakład w strefie ekonomicznej w Andrychowie.
Firma z Andrychowa wybuduje nowy zakład
W strefie przemysłowej przy ulicy Biała Droga w Andrychowie budowany będzie trzeci zakład. Niedawno podczas przetargu w magistracie gminie udało się sprzedać kolejne tereny inwestycyjne - dwie działki o powierzchni o powierzchni 1,4 ha.

Urząd Miejskie poinformował w czwartek (1.06), że nabywcą jest firma DPU Solutions Grzegorz Dziedzic. Firma ma swoją siedzibę w Andrychowie. Zajmuje się obróbką metalu, blach itp. Za działki zaoferowała 1.818 mln zł netto, czyli 2.236 zł brutto.

Dodajmy, że w strefie przemysłowej w Andrychowie dobiega końca budowa już zakładów firm Optisofa i Techplast.

27 czerwca odbędzie się przetarg na sprzedaż kolejnych dwóch działek w strefie o łącznej powierzchni 2,7 ha. Cena wywoławcza wynosi odpowiednio 1,87 mln zł i 1,1 mln zł.

foto: pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 02.06.2023 17:10

https://wpolityce.pl/gospodarka/258477-po-zadluzyla-polske-bardziej-niz-gierek-mocna-ale-rzetelna-ocena-prof-krzysztofa-rybinskiego

tomekх, 02.06.2023 17:07

kukus nie przejmuj się tymi bańkami "Mateuszka z Jarosławem" zanim spłacimy dług po RUDYM ziemi już nie będzie HAHAHAHAH

kukus, 02.06.2023 13:43

Zakolog nie przejmuj się tymi 90 bańkami, nasze dzieci i tych dzieci będą spłacać 100 lat długi które nam Mateusz z Jarosławem ufundowali. Tak że co to jest 90 baniek hahahaha całować po rękach można burmistrza.

bot, 02.06.2023 10:57

https://www.youtube.com/watch?v=fJKRESz8ZhE

Zakolog, 02.06.2023 09:24

Słuszna była koncepcja naszego burmistrza Tomusia ksywka 90 baniek długu, aby w osuwisko upchać 25 baniek. Obecnie giganty kapitałowe i technologiczne biją się o spełzające inwestycje na przygotowanym przez Gminę terenie. Pionierzy po trzech latach budowy jeszcze nie uruchomili swojej wytwórczości, ale jak Gmina pomoże, to w przyszłej kadencji może coś już ruszy. W Andrychowie bardzo brakowało takich miejsc, na dotychczasowych terenach przemysłowych, takich jak WSW lub AZPB już nie ma miejsca, gotowe hale produkcyjne pękają w szwach, inwestorzy wyrywają sobie każdy metr nadający się do wykorzystania. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej, pracownicy otrzymują najwyższe w regionie wynagrodzenia, a osuwiskowa konkurencja jeszcze zwiększy impulsy płacowe. Wdzięczni mieszkańcy Andrychowa już zbierają fundusze na pomnik ku chwale Tomusia, który przez najbliższe dziesięć lat będzie symbolizował spłatę tych 90 baniek długu.