Darmowe parkowanie w centrum Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, 07.04.2020 16:00,
Tak będzie do odwołania.
Darmowe parkowanie w centrum Andrychowa
Od 7 kwietnia do odwołania kierowcy nie będą musieli płacić za pozostawienie samochodu w strefie płatnego parkowania w centrum Andrychowa. Parkomaty zostały wyłączone. Zresztą, w ostatnim czasie niewielu kierowców parkowało w strefie, bo po wprowadzeniu szeregu ograniczeń w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii, ruch na ulicach jest niewielki.

Zwolnienie z opłat to ma być gest andrychowskich władz w kierunku mieszkańców.

Wcześniej władze Andrychowa zapowiedziały pomoc dla właścicieli lokali wynajmowanych od gminy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 07.04.2020 17:31

Wszystkie większe firmy rozpoczęły zwalnianie z 1 kwietnia. STALMARK CMC JCG ZASŁAW i inne a już nie mówię o restauracjach, fryzjerach, hotelach oczywiście również cała branża wycieczkowa. SZOK !!!!

Bryndza, 07.04.2020 16:51

Ja tam nigdy nie parkowałam. Co to za pomoc . Zwracam się z prośbą do spółdzielni mieszkaniowej i do Zomk Andrychów o obniżenie czynszów. Ja mam pracę ale wiem że u sąsiadów jest dramat bo tam potracili ludzie pracę proszę o pomoc to bardzo dużo im i nie tylko im pomoże.