reklama
reklama

Zimowe ślizgi na lodowisku w najlepszych gorących i tanecznych rytmach!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.12.2019 16:20, DK / WB
Disco Lodowisko na Czarnym Groniu w Rzykach już od godz. 17:00 w piątek (13.12.).
Zimowe ślizgi na lodowisku w najlepszych gorących i tanecznych rytmach!

W piątek (13.12.) Czarny Groń w Rzykach zaprasza na Disco Lodowisko. - Od 17:00 do 21:00 bawimy się w rytmie znanych hitów granych przez DJ-a, który zadba o prawdziwą atmosferę disco, a taflę rozświetlą kolorowe światła jak na prawdziwej dyskotece. Daj się porwać dobrej muzyce i tańcz z łyżwami na nogach! Będzie niezła jazda i masa pozytywnych wrażeń! - informują organizatorzy wydarzenia.

Czarny Groń przygotował dla Was super promocję! -20% na pizzę po okazaniu paragonu z Disco Lodowisko. Promocja obowiązuje wyłącznie w dniu 13.12.2019.

Ceny biletów:
normalny - 9 zł
ulgowy - 7 zł
(bilet obejmuje: 45 min)

Bilety do nabycia w dniu imprezy w kasie lodowiska.

Vouchery na lodowisko nie obejmują wejścia na Disco Lodowisko. Ostatnie wejście na lodowisko jest o 15:45. Promocje nie łączą się.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy