reklama

Z EWARTEM nie jest straszny żaden egzamin!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.09.2018 14:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nowy rok szkolny już się rozpoczął, przed uczniami kolejne wyzwania: sprawdziany, powtórki, egzaminy. Czas pomyśleć też o zajęciach dodatkowych, dzięki którym nawet najtrudniejszy sprawdzian okaże się „bułką z masłem”.
Z EWARTEM nie jest straszny żaden egzamin!
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą wadowickiego Centrum Edukacji i Turystyki EWART, które od ponad siedmiu lat wspiera dzieci, młodzież i dorosłych na każdym etapie edukacji.


Nasza oferta skierowana jest nie tylko do uczniów, którzy chcą nadrobić zaległości lub dobrze przygotować się do egzaminów, ale również do wszystkich tych uczniów, którzy chcą pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę. Zapraszamy również dorosłych, których przekonamy, że nauka języków obcych możliwa jest w każdym wieku i nigdy nie jest na nią za późno.

Jeśli szukasz miejsca, w którym wspiera się innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie! Wykorzystywanie materiałów zawierających tekst, grafikę, dźwięk i obraz wideo w znacznym stopniu wspomagają słuchaczy na każdym poziomie edukacji. Korzystamy z monitorów i tablic interaktywnych, e-podręczników, programów wspomagających proces przyswajania wiedzy.

Nauka, która sprawia radość, to filozofia EWART. Odzwierciedla to wystrój wnętrza siedziby i przede wszystkim – dobrane metody i techniki nauczania. Radośni nauczyciele wprowadzą Cię w sielankowe miejsce, zaszczepią optymizm i uwierzą, że dasz radę! Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie efektywna! Jesteśmy przekonani, że tylko bardzo dobrze wykształcony, pełen pasji i charyzmy nauczyciel może pomóc Ci uporać się z problemami szkolnymi, nadrobić zaległości, poszerzyć Twoją wiedzę. Nasi nauczyciele nie tylko potrafią, ale przede wszystkim lubią uczyć, przez co zarażą Cię entuzjazmem, zachęcając do wytrwałej pracy.

Autorskie plany zajęć są tworzone przez nauczycieli EWART na każdą lekcję, dla każdej grupy i dla każdego poziomu. To nasz standard wpisany na stałe w sposób prowadzenia zajęć.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach, a zapisywać się można cały rok.

Szkoła posiada wpis do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH, a także do EWIDENCJI SZKÓŁ I PLACÓWEK NIEPUBLICZNYCH

Na pierwszym umówionym spotkaniu metodyk przeprowadzi z tobą wywiad odnośnie do twoich celów związanych z nauką. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!

Oferta EWART:

- kursy i korepetycje z języków obcych (języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego)
- kursy dedykowane (gramatyczne, konwersacyjne)
- korepetycje z pozostałych przedmiotów szkolnych (matematyka, języka polski, chemia, biologia i fizyka)
- zajęcia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej (nauka czytania, pisania)
- przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty, gimnazjalnych i matury
- zajęcia rozwijające i poszerzające wiedzę z każdego przedmiotu
- warsztaty "Jak uczyć, żeby się nauczyć", warsztaty fonetyczne
- treningi pamięci i koncentracji uwagi metodą Szkoły Pamięci Wojakowskich
- kursy językowe przygotowujące do egzaminów międzynarodowych Cambridge
- nauka pływania na każdym etapie (zajęcia indywidualne, w małych grupach, sekcja pływacka)
- korekcja wad postawy
- obozy sportowo-językowe, zimowiska, wycieczki integracyjne, wycieczki szkolne zielone szkoły

Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyjazdów – przygotujemy dla Państwa optymalną ofertę. Posiadamy licencję i gwarancję turystyczną.

Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Wojska Polskiego 51a w Wadowicach

Kontakt telefoniczny 575-09-03-02

Strona internetowa www.ewart-kursy.plZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy