reklama

Wiemy, jak utrzymać porządek! Poznaj sposób na czysty dom i miejsce pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.11.2021 08:00,
Czy wiesz, że sprzątanie mieszkania lub biura trwa tyle, co wyjście do kina, długi spacer lub kawa z przyjaciółmi? Według badań przeprowadzonych w 2019 roku na zlecenie formy Kärcher, Polacy na sprzątaniu domu spędzają niemal 4 godziny tygodniowo. Aż 96% pytanych osób stwierdziło, że czystość w mieszkaniu jest dla nich ważna lub bardzo ważna. Brakuje Ci czasu na regularne porządki w domu lub biurze? Zleć kompleksowe sprzątanie ACS Service. Sprawdź, dlaczego warto zamówić profesjonalny serwis sprzątający.
Wiemy, jak utrzymać porządek! Poznaj sposób na czysty dom i miejsce pracy

Sprzątanie biur, firm i zakładów pracy — jak zrobić to najlepiej?

Czystość w firmie pozytywnie wpływa na komfort i efektywność pracy. Porządek sprawia również dobre wrażenie na klientach i kontrahentach. Zamówienie usługi sprzątania biur oraz innych komercyjnych obiektów ma wiele zalet.

Przede wszystkim to oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na główną działalność i rozwój biznesu. Nie musisz też zatrudniać na stałe osób zajmujących się wyłącznie sprzątaniem firmy.

Dokładanie tego obowiązku obecnym pracownikom nie jest najlepszym pomysłem. Takie rozwiązanie przeważnie nie tylko psuje nastrój personelu, ale też obniża wydajność i buduje negatywny wizerunek szefa.

Plusem korzystania z pomocy profesjonalistów takich jak ACS Service jest niewątpliwie wysoka skuteczność i jakość sprzątania. Kompleksowy zakres usług, fachowa obsługa oraz jasne i uczciwe warunki współpracy to kolejne korzyści podpisania umowy z firmą sprzątającą.

Co oferuje serwis sprzątający Twojej firmie?

  • Kompleksowe sprzątanie biur, sklepów i innych pomieszczeń komercyjnych.

  • Maszynowe czyszczenieterenów wielkopowierzchniowych tj. hale produkcyjne, magazyny, markety, obiekty sportowe, garaże i parkingi podziemne itp.

  • Mycie dużych przeszkleń.


Kiedy warto zamówić sprzątanie domu lub mieszkania?

Utrzymanie porządku bywa trudne, szczególnie jeśli w domu mieszka więcej osób. Szybki tryb życia, obowiązki zawodowe, zajęcia związane z pracą i realizowaniem swoich pasji… to wszystko sprawia, że zostaje czas tylko na podstawowe porządki. Chaos pewnie uda się opanować na szybko, ale tylko powierzchownie. Tymczasem nieraz przydałoby się gruntowne sprzątanie mieszkania lub domu.

O wyczyszczenie od dawna proszą się fugi w łazience, dywan czy kanapa w salonie? Boisz się zaglądać za lodówkę albo kuchenkę? Nie lubisz myć okien? Chcesz skutecznie wyprać tapicerkę samochodową?

Żaden brud i plamy nie będą straszne dla profesjonalnej firmy sprzątającej. W ACS Service doświadczony i sumienny personel używa fachowego sprzętu i oryginalnych środków chemicznych, dostosowanych do czyszczonej powierzchni bądź materiałów.

Proponujemy również dokładne sprzątanie po remontach i budowach.

Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie?

Cena sprzątania zależy od metrażu, rodzaju czyszczenia, a także częstotliwości zleceń. Możesz zamówić jednorazowe albo cykliczne sprzątanie. Mamy atrakcyjne zniżki dla stałych klientów.

Do końca roku otrzymasz rabat 20% na pierwszą usługę sprzątania oraz rabat 15% na wszystkie świadczenia w naszym obiekcie noclegowym Aloha Glamp w Zagórniku.

Wszystkie usługi możesz wliczyć w koszty prowadzonej działalności, ponieważ wystawiamy faktury VAT.

Jak zamówić usługę sprzątania?

Oferujemy sprzątanie w Andrychowie, Bielsku-Białej, Wadowicach, Kętach, Oświęcimiu, Żywcu, Suchej Beskidzkiej.


Zadzwoń: 790 402 973

Chętnie odpowiemy Twoje pytania i przygotujemy optymalną ofertę.

Zapraszamy również na profil na Facebooku, gdzie informujemy o aktualnych promocjach:

https://www.facebook.com/serviceacs


My sprzątamy, Ty robisz to, co kochasz!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy