reklama
reklama

Wielki Finał promocji w Energylandii! TAK NISKICH CEN BILETÓW JESZCZE NIE BYŁO!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.11.2021 13:20,
To właśnie dziś na całym świecie obchodzony jest Cyber Monday, czyli dzień, w którym można załapać się na jeszcze większe obniżki niż podczas Black Friday. Także Energylandia postanowiła dołączyć się do tego dnia, wydłużając jednak przygotowaną promocję aż na 5 pięć dni, czyli do 3 grudnia.
Wielki Finał promocji w Energylandii! TAK NISKICH CEN BILETÓW JESZCZE NIE BYŁO!
Jak sama nazwa „Cyber Days” wskazuje, bilety objęte akcją dostępne są w formie elektronicznej, a ich zakupu można dokonać przez stronę ticket.energylandia.pl/promotionpromo.

Takich cen jeszcze nie było! Tylko do piątku za jednodniowy biletnormalny zapłacimy jedynie 99 zł (zamiast 149 zł), znów za bilet ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu, a także dla seniorów od 65 roku życia wydamy tylko 59 zł.

Bilety swoją ważnością obejmują cały sezon Winter Kingdom, który potrwa do 23 grudnia br. Energylandia w tym okresie czynna jest codziennie od 10:00 do 18:00. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Energylandia już otwarta!
W Energylandii rozbłysła już 17-metrowa choinka, przyozdobiona 2,5 tysiącem kolorowych bombek, światełek i dekoracji! Od wejścia, przez wszystkie alejki, dziedziniec, jak i w każdej strefie zabawy wiją się świetlne konstrukcje, niczym z bajki. Ilość lampek, które tworzą bijący rekordy, największy w Polsce ogród świateł sięga liczby niewyobrażalnych 5 milionów!
W zimowej odsłonie Parku miejsce dla siebie znajdą również zwolennicy aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu dwa lodowiska z bezpłatną wypożyczalnią łyżew, dwie zjeżdżalnie snowtubing i stacjonarne atrakcje, które goście Parku poznali w poprzednich sezonach.

W świątecznym odzwierciedleniu Energylandii nie mogło zabraknąć Bożonarodzeniowych Jarmarków ze świątecznymi potrawami oraz słodkimi przysmakami. A jeśli ktoś uwielbia pierniki nie tylko jeść, ale także zdobić, to będzie miał ku temu okazję na Warsztatach Piernikowych, znajdujących się naprzeciwko domku Świątecznego Mikołaja. Tak, tak, Mikołaja! Ten także czeka na Was codziennie w swojej Krainie! Od samego początku Energylandia przygotowywała się do tego, aby działać również zimą.

Wytyczne producentów określają warunki, w których mogą działać atrakcje, dlatego podczas Winter Kingdom, oprócz świątecznych nowości, do Waszej dyspozycji jest aż 5 stref zabawy, z wyłączeniem tylko atrakcji wodnych. Przejazd karuzelami i roller coasterami w Strefie Familijnej, Bajkolandii, Ekstremalnej, Smoczym Grodzie oraz najnowszej strefie Aqualantis, dostarczy tym razem nie tylko ogromu zabawy, ale również niezapomniane widoki największego w Polsce ogrodu świateł z lotu ptaka!

Andrzejki i Mikołajki w Energylandii
We wtorek obchodzimy Andrzejki, a z tej okazji w Energylandii pojawią się dodatkowe atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu. W Parkuzobaczymy dedykowane pokazy artystyczne oraz sceniczne nowości, takie jak „Magiczna kula” czy „Czarodziejska karta”. Zabaw nie zabraknie już na samym wejściu, bowiem na dziecińcu znajdziecie „Klucz wróżb”, przez który tradycyjnie przeleje się wosk ukazujący żartobliwie wizję przyszłości. Wszystko jak zawsze z dużą dawką śmiechu, której w Parku Rozrywki Energylandii nigdy nie brakuje.

Znów Mikołajki, które zbliżają się wielkimi krokami Park celebrować będzie od 4 do 6 grudnia. W tych dniach na gości czekać będzie2000 gadżetów, spotkania ze świątecznym Mikołajem już od godziny 10:00, a także dodatkowe pokazy i animacje. Dzieci zajmą „Elfie zabawy”, podczas których będą mogły modelować wspólnie balony w Krainie Świątecznego Mikołaja.

ZOBACZ FILM Z OTWARCIA WINTER KINGDOM W ENERGYLANDII:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy