reklama
reklama

Syndykat Sport Center świętuje "roczek" i zaprasza do udziału w akcji!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.01.2017 16:10, REKLAMA
Nowoczesne centrum sportowe w Andrychowie "Syndykat" służy Wam już równy rok. Z tej okazji odbyło się specjalne przyjęcie urodzinowe dla Klubowiczów - sobotniego wieczoru strefy treningowe zamieniły się w sale balowe, a uczestnicy zamienili odzież sportową na stroje wieczorowe. To była wyjątkowo udana noc!
Syndykat Sport Center świętuje

Z okazji startu nowego roku, a co za tym idzie - nowych postanowień, andrychowskie centrum sportowe organizuje specjalną akcję o nazwie CENNA FORMA. W przedsięwzięciu tym może wziąć udział każdy ćwiczący w Syndykacie. Uczestnictwo w akcji jest zupełnie darmowe. Zapisy odbywają się do końca stycznia, więc jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, to najwyższy czas, by nim zostać już teraz i spróbować zgarnąć główną nagrodę.

 

Na czym polega konkurs? Za pół roku (w czerwcu) wybierzemy najlepszą metamorfozę ciała, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł, darmowy karnet na pół roku o wartości ponad 700 zł, zestaw suplementów oraz inne, równie cenne nagrody.

 

Celem akcji jest zachęcenie Klubowiczów do poprawy swojej sylwetki, poprzez systematyczną i stałą pracę nad sobą, a także finalnie, ukazanie szerszemu gronu odbiorców, jakie efekty można osiągnąć dzięki temu. To świetna okazja, by pokazać tym, którzy w Ciebie przestali wierzyć, na co Cię stać!


Masz własną firmę i chciałbyś zostać sponsorem powyższej akcji w zamian za reklamę podczas całego okresu jej trwania?
Twoje logo (lub nazwa firmy) będzie umieszczone na specjalnych roll-upach w klubie oraz na grafikach internetowych promujących ten konkurs. Napisz do nas, a my przedstawimy Ci szczegółowo zasady współpracy.

 

Za przyłączenie się do akcji CENNA FORMA dziękujemy dotychczasowym sponsorom, a są to: NEXT-CAR Samochody używane z gwarancją, biuro podróży MARTI TRAVEL, Swojskie Wędliny Tradycyjne Sławomir Górkiewicz, agencja reklamowa MEDIAPRESS, panele szklane GLASSING, przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowo-handlowe DOMBART, szkoła narciarstwa TALARINIO, nieruchomości HIPOTEKA, stroje kąpielowe SHE, catering dietetyczny FIT MALINA, polskie kosmetyki naturalne SKINACTIV, małopolska spółdzielnia handlowa WIZAN, 5 parków rozrywki INWAŁD PARK, OSK Teresa i Piotr.

Jeszcze dziś zostań częścią naszej sportowej wspólnoty - zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą, trenuj pod bacznym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, bądź dumny ze swoich efektów i ciesz się życiem!

Więcej informacji:
www.syndykatsportcenter.pl
www.facebook.com/syndykatsportcenter
[email protected]
tel. 533 389 260

Na zdjęciu mistrzyni Irlandii w fitness sylwetkowym Ela Stuglik oraz zawodowy kulturysta IFBB PRO Karol Stuglik

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy