reklama

Skuteczne modelowanie sylwetki w Gabinecie kosmetycznym ATENA w Roczynach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.07.2020 15:30,
Skuteczne modelowanie sylwetki w Gabinecie kosmetycznym ATENA w Roczynach

Medyczne urządzenie Cocoon Medical CoolTech, to skuteczne modelowanie sylwetki poprzez kontrolowane, selektywne mrożenie komórek tłuszczowych. Technologia ta gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu.

Stanowi alternatywę dla redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji. Gdy komórki tłuszczowe są poddane chłodzeniu odpowiednio niską temperaturą zostaje zainicjowany proces apoptozy. Komórki tłuszczowe z leczonego obszaru są stopniowo eliminowane przez normalny proces przemiany materii.


Zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, na której wyjaśnia się istotę zabiegu, wyklucza przeciwwskazania oraz dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej.

Na obszarze, który ma zostać poddany zabiegowi kriolipolizy, umieszczana jest specjalna membrana przeciwzamrożeniowa Cool Gel Pad, która jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu procesu mrożenia za pomocą urządzenia CoolTech. Na membranie umieszczana jest głowica urządzenia CoolTech, dopasowana do obszaru poddawanego zabiegowi. Intensywne podciśnienie zasysa skórę oraz tkanki podskórne. Tkanka tłuszczowa schładzana jest do – 8o C. Podczas zabiegu cały czas monitorowana jest temperatura, co sprawia, że pozostałe komórki skóry właściwej nie zostają uszkodzone.


Ostatnim etapem zabiegu jest faza metabolizmu – komórki tłuszczowe, które ulegają uszkodzeniu niską temperaturą są stopniowo usuwane z organizmu. W miejscu obszaru zabiegowego występuje przejściowy stan zapalny (do 24 godzin) niezbędny do procesu utylizacji uszkodzonych komórek, który trwa z reguły od 6 do 12 tygodni. Efekty kriolipolizy widać po 1 zabiegu. Kolejny zabieg w tym samym miejscu można wykonać po 6 tygodniach, na innych partiach ciała po 3 tygodniach. Maksymalnie wykonuje się do 3 zabiegów w serii.


Badania potwierdzają, że redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia wykorzystującego metodę kriolipolizy jest bardzo skuteczna, bezinwazyjna, a co najważniejsze daje trwałe efekty. Komórki tłuszczowe znajdujące się w organizmie człowieka są bardzo wrażliwe na zimno i już w temperaturze 0 stopni C ulegają zniszczeniu.


Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się. Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do kilku miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów.

Gabinet kosmetyczny ATENA w Roczynach jako jeden z nielicznych salonów w Polsce posiada dodatkowo dużą głowicę Double HP , która obejmuje cały brzuch.


Gabinet kosmetyczny ATENA specjalizuje się również w depilacji laserowej.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.gabinetatena.pl oraz pod nr telefonu 502-246-035.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy