reklama
reklama

RESTAURACJA BESKIDZKA Z ANDRYCHOWA W OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU GĘSINY

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.11.2022 15:55,
.
RESTAURACJA BESKIDZKA Z ANDRYCHOWA W OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU GĘSINY

Restauracja Beskidzka już po raz drugi weźmie udział w ogólnopolskiej akcji promującej gęsinę. Festiwal zatytułowany „Czas Na Gęsinę” promowany jest przez województwo kujawsko pomorskie a Restauracja z Andrychowa po raz kolejny wspiera akcję prezentując przygotowane specjalnie na tą okazję dania.

Listopad to idealny czas aby w menu zagościło szlachetne i jakże zdrowe mięso gęsie, zwłaszcza na Świętego Marcina, chociaż festiwal promujący gęsinę na obszarze całego kraju ma za zadanie zachęcenie ludzi to spróbowania tego wykwintnego, spożywanego niegdyś na szlacheckich stołach mięsa. Mocno rozbudowana akcja wspierana jest również przez znanych kucharzy-celebrytów takich jak Mateusz Gessler, Grzegorz Łapanowski, Tomasz Purol i Cristina Catese!

Jeżeli zatem jeszcze nie mieliście okazji skosztować tego szlachetnego przysmaku rodem z Polskiego dworu, macie doskonałą okazję aby udać się do Restauracji Beskidzka w Andrychowie w której będziecie mogli zasmakować zapewne kilka propozycji dań przygotowanych specjalnie na tą okazję.

Zaproście swoich znajomych, rodzinę, bliskich a przede wszystkim Marcinów którzy w listopadzie świętują swoje imieniny. Okazji zapewne znajdziecie mnóstwo, pamiętajcie tylko że warto wcześniej zarezerwować stolik planując wizytę w trakcie weekendu lub święta.

Restauracja/ Rezerwacje / Pizza / Obiady dnia

tel. 537 488 135

FACEBOOK - https://www.facebook.com/Restauracja-Beskidzka-110646587276029


Imprezy okolicznościowe / Chrzciny / Komunie / Wesela / Catering

796 470 404


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy