reklama

Profesjonalna opieka nad psem na czas Twojego wyjazdu - Doggo Zone Hotel dla psów

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.01.2023 16:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
To już ostatnie dni na zarezerwowanie pobytu dla Twojego psiaka podczas ferii zimowych! Mamy ostatnie wolne miejsca, nie zwlekaj!
Profesjonalna opieka nad psem na czas Twojego wyjazdu - Doggo Zone Hotel dla psów

Jak wygląda hotel dla psów?Doggo Zone to kameralne miejsce, w którym Twój zwierzak będzie otoczony profesjonalną opieką dyplomowanych instruktorów szkolenia psów i behawiorysty zwierzęcego, a wszystkie jego potrzeby zostaną zaspokojone. Psami zajmują się osoby kompetentne, które swoją wiedzę nieustannie pogłębiają wśród uznanych szkoleniowców w kraju i za granicą - z tego względu behawioralne problemy Twojego zwierzaka nie będą stanowiły przeszkody w jego zakwaterowaniu. Psy nieakceptujące innych czworonogów są również mile widziane, będą spędzały czas wyłącznie z opiekunami.

Hotel składa się z pięciu przestronnych, jasnych i komfortowych pokoików. Każdy z nich jest ogrzewany i przygotowany tak by był bezpiecznym miejscem dla Twojego psiaka. Psy mają do dyspozycji 10-arowy ogrodzony wybieg, na który są wypuszczane kilka razy dziennie, zawsze w obecności opiekuna. Całość jest monitorowana całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. W cenę pobytu wliczone są również spacery poza teren obiektu, gryzaki i przysmaki oraz zabawy węchowe. Za dodatkową opłatę, możesz zapisać swojego pupila na szkolenie, dodatkowy spacer poza teren hotelu lub do groomera (ten znajduje się poza terenem hotelu).

Wszystkie informacje odnośnie rezerwowania pobytu oraz cen znajdziesz tutaj:https://doggozone.pl/hotel/

Doggo Zone prowadzi również szkolenia grupowe i indywidualne dla psów


Możesz skorzystać z szerokiej oferty zajęć indywidualnych i grupowych (zajęcia na szczeniąt, psów dorosłych, psów problemowych, grupowe spacerowanie) oraz terapii behawioralnej. Zapisy są cały czas otwarte! Wszystkie szkolenia są oferowane zarówno na ogrodzonym terenie w Targanicach, 5 minut od centrum Andrychowa lub z dojazdem do klienta. Jako szkoleniowcy stale poszerzamy swoje kompetencje uczestnicząc w seminariach, warsztatach i szkoleniach branżowych by świadczyć jak najlepsze usługi dla Was i Waszych psiaków.

Pracujemy z psami wszystkich ras i rozmiarów oraz w każdym wieku. W naszej pracy oprócz wychowywania psów, przykładamy dużą wagę do komunikacji, zaspokajania potrzeb i budowania prawidłowej relacji między psem a właścicielem. Tworzymy nić porozumienia na linii pies – człowiek co gwarantuje szczęśliwe, wspólne życie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań by życie Wasze z czworonogiem stało się łatwe i przyjemne! Zapraszamy na zajęcia, nigdy nie jest za późno na szkolenie!

Aktualne informacje o naszych szkoleniach znajdziesz na naszym Facebooku!www.facebook.com/doggozonebb


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy