Praca w firmie Granpak [AKTUALIZACJA]

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.06.2024 10:00,
Ogłoszenie.

Kim jesteśmy?

Granpak sp. z o.o. to firma rodzinna, która już od ponad 23 lat z powodzeniem dostarcza opakowania dla swoich klientów w Polsce i zagranicą. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektury litej oraz opakowań kaszerowanych z drukiem offsetowym.

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych o łącznej powierzchni 7500 m2, zlokalizowany jest w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przystosowanym do wysokonakładowych produkcji.

Obecnie Granpak to około 130 specjalistów w dziedzinie druku i poligrafii, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom ponad 500 mln opakowań rocznie.

Jakie są nasze plany?

W związku z nowymi przepisami, m.in. Ustawie SUP czyli tzw. „Dyrektywie Plastikowej” branża opakowań kartonowych ciągle się rozwija. Zapotrzebowanie na ekologiczne/kartonowe zamienniki opakowań z plastiku stale rośnie. Sytuacja dotyczy zarówno rynku polskiego jak i rynków zagranicznych.

Dlatego też rozwijamy nasz zespół.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Co zapewniamy:

Stabilną pracę na pełny etat w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz

możliwość rozwoju i prowadzenia ciekawych projektów.

Szczegóły oferty ->https://granpak.pl/blog/kariera/specjalista-ds-obslugi-klienta-z-j-niemieckim-2/

CV prosimy przesłać wyłącznie elektronicznie na adres [email protected]

Koniecznie z dołączoną klauzulą:

Administratorem danych osobowych jest spółka GRANPAK Sp. z o.o. Dane w procesie rekrutacyjnym przetwarzane będą na podstawie art 6, lit. c RODO i Kodeksu Pracy. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.granpak.pl. Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ponadto zatrudnimy na stanowisko:

Pracownik fizyczny – Pomocnik operatora maszyn do produkcji opakowań

Miejsce pracy: Andrychów
Typ umowy: Umowa o pracę
Pełny etat

Główne obowiązki:

  • prace pomocnicze przy maszynach introligatorskich
  • kompletowanie wyrobu na paletach
  • pakowanie, paletyzacja

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • szkolenia stanowiskowe i wdrożenie pod okiem doświadczonego OPIEKUNA
  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej organizacji
  • pracę na warunkach umowy o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • praca w systemie zmianowym
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia i awansu na stanowisko Operatora Maszyn