Poznajcie nową Restaurację Mickiewicza w Andrychowie [VIDEO]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.07.2018 14:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Poznajcie to miejsce!
Poznajcie nową Restaurację Mickiewicza w Andrychowie [VIDEO]

Restauracja Mickiewicza powstała z marzenia stworzenia miejsca z dobrą kuchnią, profesjonalną obsługą i niezobowiązującą atmosferą, sprzyjającą spotkaniom zarówno rodzinnym, jak i towarzyskim.

To co wyróżnia ją na tle innych to nie tylko przyjazny wystrój, otwarta kuchnia i taras widokowy, ale przede wszystkim nowoczesne podejście do sztuki kulinarnej. W naszym menu znajdą Państwo niepowtarzalne smaki, m.in stek z sezonowanej polędwicy wołowej w sosie whisky, ale także zachwycające, tradycyjne dla tego miejsca dania, jakimi są chociażby znane przez wszystkich Andrychowskie placki ziemniaczane z gulaszem. Znakomitym dopełnieniem każdego posiłku są starannie wyselekcjonowane wina oraz bogata oferta piw rzemieślniczych.

Poznajcie to miejsce.

www.RestauracjaMickiewicza.pl

Andrychów, Plac Mickiewicza 1
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy