reklama
reklama

Pokonaj ból! Kompleksowe metody terapeutyczne w Centrum Medycznym UNO-MED w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.11.2023 11:25,
Centrum Medyczne UNO-MED w Andrychowie.
Pokonaj ból! Kompleksowe metody terapeutyczne w Centrum Medycznym UNO-MED w Andrychowie

Cierpisz na przewlekłe schorzenia, które wpływają na Twoje codzienne funkcjonowanie? Jesteś osobą, która boryka się z różnymi dolegliwościami bólowymi?

Jeżeli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!


Poznaj mgr Magdalenę Migoń - doświadczonego fizjoterapeutę, który oferuje kompleksowe metody terapeutyczne w Centrum Medycznym UNO-MED w Andrychowie.

Czego możesz spodziewać się podczas wizyty? Oto tylko kilka z obszarów, w których specjalizuje się ta wyjątkowa fizjoterapeutka:

Terapia PNF - PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation) to metoda terapeutyczna, która pozwala na poprawienie kontroli i funkcji mięśniowej. Terapia PNF ma zastosowanie zarówno u osób mających problemy z funkcjonowaniem układu nerwowego, jak i u sportowców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności motoryczne.

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych - Zaburzenia w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych mogą prowadzić do poważnych problemów z żuciem, mową, a nawet bólem głowy. Mgr Magdalena Migoń oferuje kompleksowe podejście do terapii tych stawów, w tym techniki igłoterapii, szyn relaksacyjnych, pracy w jamie ustnej oraz tapingu.

Terapia metodą McKenzi - To forma terapii fizycznej, która skupia się na diagnozowaniu i leczeniu bólu kręgosłupa oraz innych problemów związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Metoda ta wykorzystuje różne techniki, takie jak ćwiczenia terapeutyczne, manipulacje stawów i masaże, aby złagodzić ból i przywrócić pełen zakres ruchu. Celem terapii jest również nauczenie pacjentów samodzielnej kontroli nad swoim bólem i zapobieganie nawrotom.

Terapia powięziowa - Powięź to tkanka łączna, która otacza nasze mięśnie, narządy i stawy. Jej prawidłowe funkcjonowanie jest niezwykle istotne dla utrzymania zdrowia. Mgr Magdalena Migoń specjalizuje się w terapii powięziowej, która ma na celu poprawę elastyczności i redukcję bólu.

Terapeutyczny trening dna miednicy - Problemy z mięśniami dna miednicy mogą mieć ogromny wpływ na jakość życia. Fizjoterapeuta oferuje specjalistyczny trening, który pozwala wzmocnić te mięśnie, poprawić funkcjonowanie i odbudować pewność siebie.

Diagnoza zaburzeń SI - Zaburzenia integracji sensorycznej (SI) są coraz bardziej powszechne. Dotyczą one prawidłowej interpretacji i odpowiedzi na bodźce sensoryczne. Zapewniamy kompleksowe badania i terapie, które pozwalają zrozumieć i skutecznie zarządzać tymi zaburzeniami.

Ponadto oferujemy terapię skolioz metodą Pressio, terapię FDM i FDM neuro, terapię blizn oraz taping medyczny.

Jako doświadczony fizjoterapeuta, mgr Magdalena Migoń dba o indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jej głównym celem jest poprawa jakości życia i eliminacja bólu. Dlatego też stosuje najnowsze i skuteczne metody terapeutyczne, dostosowane do potrzeb każdej osoby.

Nie zwlekaj i umów się na wizytę u mgr Magdaleny Migoń w Centrum Medycznym UNO-MED już dziś! Odkryj jak wiele jeszcze możesz osiągnąć w walce z bólami i ograniczeniami.

Centrum Medyczne UNO-MED

Andrychów, ul. Krakowska 93A
www.unomed.pl
Rejestracja: 886 - 450 - 437


- artykuł sposorowany -reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy