reklama
reklama

Planujecie przyjęcie weselne na przyszły bądź 2024 rok?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.03.2022 15:11,
Planujecie przyjęcie weselne na przyszły bądź 2024 rok?
Planujecie przyjęcie weselne na przyszły bądź 2024 rok?
Zastanawiacie się jakie miejsce wybrać ?
Mamy dla was propozycję nad którą warto się zastanowić!

Organizujemy wesela pomagając w wyborze fotografa, kamerzysty, zespołu czy Dj, ale również innych atrakcji które u nas możecie znaleźć.

Na początku chcielibyśmy podziękować wszystkim parom młodym za zaufanie którym nas obdarzyły wybierając właśnie naszą ofertę.

Jednocześnie wychodzimy naprzeciw zapytaniom i chcielibyśmy poinformować że jeśli zarezerwujecie u nas przyjęcie weselne na przyszły rok lub rok 2024 to obiecujemy GWARANCJĘ CENY!
Cena zagwarantowana nawet przy najczęściej sprzedającym się pakiecie w tym roku prezentującym się na poniższym zdjęciu!

Nie musicie się już martwić wzrostem inflacji i ciągłymi podwyżkami alkoholi, jedzenia, napojów! Gwarantujemy cenę danego pakietu!
Najważniejsze jest to iż przy podpisaniu umowy potrzebny jest tylko dowód osobisty i 500 zł zaliczki a za całość rozliczamy się do 3 dni po przyjęciu.


Jeżeli planujecie wesele na jednej z Ochotniczych Straży Pożarnej to również zachęcamy do kontaktu z Managerem pod nr 788-049-639 w celu zapoznania się z troszkę inną ofertą cateringową.

Wesele od A do Z tylko u nas!

Zapraszamy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy