Oferty pracy w firmie BIBP: JUNIOR SALES SPECIALIST

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.10.2019 15:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zobaczcie szczegóły ogłoszenia.

JUNIOR SALES SPECIALIST

Miejsce pracy: BIBP Sp. z o.o. ul. Stanisława Staszica 19, 32-640 Zator

Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa stałych klientów firmy ( przyjmowanie zamówień, uzupełnianie dokumentacji)

  • wsparcie handlowców w ich codziennych działaniach

  • utrzymywanie relacji z obecnymi kontrahentami

  • pozyskiwanie klientów

  • przygotowywanie spotkań handlowych

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju przedsiębiorstwa

  • negocjowanie warunków transakcji

Oczekiwania:

  • umiejętność budowania relacji

  • samodzielność w działaniu

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • odpowiedzialność za podejmowane decyzje

  • umiejętności analityczne

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 (warunek konieczny)

  • mile widziana znajomość języka angielskiego B1

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość rynku opakowań będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stałe wygrodzenie podstawowe + system premiowy

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

  • szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego- plan ścieżki kariery: Junior Sales Specialist- Senior Sales Sales Specialist- Regional Sales Manager- Area Sales Manager

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem Junior Sales Specialist na adres [email protected]. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Tel. kontaktowy: 570148119

W nadsyłanych ofertach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIBP Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest BIBP Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.